2737
2739
از لحاظ روحی داغون شدم وخیلی عصبی شدم این رفتارام داره رو بچها تاثیر بدی میزاره نمیدونم چیکار باید ب ...

منم همین طور همشناراحتم جیغ میزنم عصلب ندارم 

ولی خیلی ها دیدم مادرشون یا مادرشوهرش کمکشون کردن خوشبحالشون 

حالا تو شهر غریبی من چی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شوهرت اون زمان کمی که خونه بوده بیکار نبوده ها 🤭🤭🤭 عزیزدلمممم شیر به شیر خیلی سخته خیلی مواظب خود ...

اره لامصب خودشوبیکار نکرده.    

اونقد بدنم ضعیف شده باکوچکترین بیماری از پامیوفتم الانم یه چن روزه سرماوحشتناکی خوردم تموم جونم درد میکنه

چجوری واقعا؟؟

زبون داره  خالم یکم می‌ترسه ازش

هر موقع که می‌ره بیرون بچه هاش خونه خالم 

هر روز بعد مدرسه هم میان خونش

نوزاد هم که بودن طبقه بالای خونه خالم بود بچه هایش رو خودش بزرگ نکرد

حتی اون موقع من ۱۵ سالم بود اشتباهی به من چند بار گفت مامان

2731
الان بچهات چن سالشونه. برامن که خیلی بدغلق شدن خیلی خیلی دارن رواعصابم راه میرن منم عصبی شدم دیگه

۱۱ و۱۲

لایک نکنید لایک 😱😱 وزن قبلی ۱۱۵  😔وزن فعلی ۱۰۲ هدف اول ۹۰ هدف دو م ۸۰ هدف سوم ۷۰ هدف چهارم ۶۰😍
2738
خداحفظشون کنه از شیطنتاشون گذشته دیگه

ممنون 

کوچیکه بیش فعال به معنای واقعی پدرمو در اورده

هنش خوته ربخت وپاش

لایک نکنید لایک 😱😱 وزن قبلی ۱۱۵  😔وزن فعلی ۱۰۲ هدف اول ۹۰ هدف دو م ۸۰ هدف سوم ۷۰ هدف چهارم ۶۰😍
از لحاظ روحی داغون شدم وخیلی عصبی شدم این رفتارام داره رو بچها تاثیر بدی میزاره نمیدونم چیکار باید ب ...

تو عینه عینه عینه خودمی ای خداااا انقد بزرگه رو دعوا میکنم شبا از عذاب وجدان دق میکنم انقد اون کوچیک رو میزنه

عزیزم بقیه اصلا موظف نیستن کمک ما کنن برای بچه داری فقط چند روز بزرگترا لطف میکنن و اصول اولیه رو یادت میدن باید یاد بگیری خودت زودتر مستقل بشی دیسک کمر و کردن هم نمیفهمم حتما بچت خیلی بغلیه باید عادت بدی به ننو 

😍آه باران باران    شیشه پنجره را باران شست    از دل من اما چه کسی یاد تو را خواهد شست؟؟😍
2706