2733
2739
عنوان

خیلی ناجور عصبی میشم! بدادم برسین

| مشاهده متن کامل بحث + 555 بازدید | 38 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببین اینکه خودتو بزنی واقعا مشکل سازه فعلا سعی نکن که توی عصبانیت کلا حرکتی نزنی و کاری نکنی ولی س ...

اوف اصلا از این اوضاعم راضی نیستم و واقعا دست خودم نیس نمیدونم از بهم ریختگیه هورمونه یا هرچیزه دیگه ای ولی چقد خوب میشد اگه خونوادم درکم میکردن و منو میفهمیدن باورکن ماها ک اینطوریم فقط با یه بغل و بوس آروم میشیم همین ک میدونم مثلا اعضای خونوادم درکم کردن بهم حق دادن اروم میشم ولی مامانم میزاره بدترشم تاجایی ک میخوام خودمو از اون خونه محو کنم کسیو نبینم بنظرت چیکار کنم؟؟احساس میکنم حتی مشاور هم نمیتونه کمکم کنه چون مسئله ب اطرافیان هم برمیگرده ک تواین زمان حرفی بم نزنن حداقل هعی

الهی بگردم دادبزن ولی خودتو نزن هیچوقت عزیزدلم.قبل پریود قرصای آرامبخش خیلی ملایم به دکتر بگو برات ت ...

قرصای ارامبخش عوارضی داشتن واست؟؟همون پزشک عمومی برم دیگه؟؟چون مثلا ب عصبی بودنم برمیگرده میترسم بگه باید بری روانپزشک یا شایدم چون بخاطره پریودیمه خودش برام قرصی چیزی تجویز میکنه

2728
قرصای ارامبخش عوارضی داشتن واست؟؟همون پزشک عمومی برم دیگه؟؟چون مثلا ب عصبی بودنم برمیگرده میترسم بگه ...

عوارضی نداشت چون نمیخواستم وابسته ارامبخش بشم ادامه ندادم عزیزم.اره برام یه خانمه پزشک عمومی نوشت.نه عزیزم داروهای گیاهی بیشتر بهت پیشنهاد میدم و پیاده روی هم خیلی تاثیر داره.پادکست های انگیزشی و ارامبخش دانلود کن گوش کن اینا به نظرم بهتره تا قرص و دارو.

2738