2733
2739
عنوان

خیلی ناجور عصبی میشم! بدادم برسین

555 بازدید | 38 پست

ب خودم دقت کردم زمانی ک نزدیک پریودیمه و خود روزای پریودیم انقدددد عصبیییی میشممم کسی بهم بدی کنه یا ناراحتم میکنه چنان داد میزنم ک گلوم خشک میشه حتی شده خودمو بزنم (چون نمیتونم دست رو طرف مقابل بزنم)متاسفانه شروع میکنم ب زدن خودم از این حالتم خیلی نگرانم روزای عادی کاملا نرمالم ولی نزدیکای پریودیم و خود زمان پریودیم اینطور میشم همه حرفا وانتقاداتونم میپذیرم چون قبول دارم این حالت نرمالی نیست لطفا بگین چیکار کنم؟؟خیلی از لحاظ روحی بهم فشار میاد خیلی خیلی زیاد اون فشار و اون حس و تصورات اون لحظه رو نمیتونم براتون تو نوشتن توصیف کنم!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740
غلبه صفرا چیه☹

مزاجتون بهم ریخته باید برید طبیب 

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
حالا تو نزدیک پریودیت اینجوری ای و خودتو میزنی من هروقتی که اعصابم بهم بریزه و ناراحتم کنه کسی میزن ...

میگن اونایی ک خودشونو میزنن توعصبانیت بخاطره اینه ک نمیتونن روطرف مقابلشون دست بلند کنن شروع میکنن ب اسیب زدن ب خودشون واین خیلی ناراحت کنندس 🙂

قرص pms چی هست؟واسه ارامش اعصابه؟

pms سندروم قبل از قاعدگیِ علائمش عصبانیت، بیقراری، استرس، مشکل گوارشی و .... 

قرص pmsپوز گیاهیه، گیاه پنج انگشت توشه، علائم pms رو کم میکنه 

متخصص زنان برام نوشته بود 

شـوخـی زیـاد مـیـکـنـم
2706