2737
2734

خیلی میترسم دست و پام یخ کردن

مادرم ازدواج دومشه، پدر من شوهر اولش بود که فوت کرد

این شوهرش از اول نرمال نبود معتاد بود چند سال پیش سرپیچ و پوچ بدجور کتکش زد در حدی گه ما چند ماه خونه رو ول کردیم و شکایت کردیم ولی انقد اذیت و تهدیدش کرد که مجبور شدبرگرده

روانیه مشکل روانی داره توهم میزنه،این چند روز هم این موضوع خیلی عود کرده و هی داره توهم های الکی میزنه،دیشب یهویی توهم برش داشته بود که مادرم با پیرمرد همسایه رابطه داشته(۷۰ سالشه الانم سکته کرده تو آی سیو هست و اصلا جای پدر بزرگ ماست)بلندش کرده برده خارج شهر از دیشب،معلوم نیس کجا،داداشمو دادن تحویل من و رفتن(من خونه خودم پیش شوهرمم)

از استرس دارم میمیرم ینی چی میخاد بشه ،یبار بزور تونست حرف بزنه گفت خیلی داره دیوونگی در میاره و توهم میزنه و همش میگه تو و اون پیرمردو میکشم، الانم جواب نمیدن،تورو خدا بگین چه کنم

وای از دیسب خبری نیس و تو زنگ نزدی به پلیس

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد دوسالگی پرنسس مامان و بابا 🤩😍خدایا هزاران بار شکرت😍😘ممنونم که جواب دل شکستمو دادی🤩 خدایا هیچ زنی و تو حسرت مادر شدن نذار🙏 خدایا مطمئنم به دل ما هم نگاه میکنی و بعده چندسال و ۵ تا سقط بچمونو سالم میذاری تو بغلمون❤ دختر قشنگم منو بابایی بی صبرانه منتظر گرفتن دستای کوچولوتیم😍😘

زنگ بزن پلیس

شاید زندگی همین باشد،من صاحب آرزویی باشم که شیرینی تعبیرش از آن دیگری ست..ذره ای بهر نبردیم از عالم ،نکند،مافقط بهر تماشای جهان آمده ایم ..این جمله رو همیشه از من یادگار داشته باش که برای تک تک کارایی که بقیه واست میکنن قراره تو سری بخوری🤝مراااااااا به هیچ بدادی و من هنوز بر آنم که از وجود تو مویی به عالمی نفروشم..نکنه باور کنی دوست دارماشونو که تهش تلخیه نخواه که باور کنی....ماهردو شاخه ی یک درخت بودیم ...چه میشد اگر باد از دو سو می وزید؟!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شک داری واقعا؟

مشخصه باید زنگ بزنی پلیس و جدی شکایت و پیگیری کنید طلاق بگیره!  چرا باید تو زندگیت مونده همچین آشغالی بشی؟

کاربری خودم نیس ، تاپیک های قبل تاریخ فروردین ۴۰۲ گردن نمیگیرم 🤣  😂 کاربری خودم پریده بیرون هرکاری کردم رمزش بازیابی نشد ، این مال دوستمه دیگه لازم نداشت😘
2728
2740
اصلا نمیدونم کدوم نقطه ان

فقط گزارش بده خودشون پیگیری میکنن

شاید زندگی همین باشد،من صاحب آرزویی باشم که شیرینی تعبیرش از آن دیگری ست..ذره ای بهر نبردیم از عالم ،نکند،مافقط بهر تماشای جهان آمده ایم ..این جمله رو همیشه از من یادگار داشته باش که برای تک تک کارایی که بقیه واست میکنن قراره تو سری بخوری🤝مراااااااا به هیچ بدادی و من هنوز بر آنم که از وجود تو مویی به عالمی نفروشم..نکنه باور کنی دوست دارماشونو که تهش تلخیه نخواه که باور کنی....ماهردو شاخه ی یک درخت بودیم ...چه میشد اگر باد از دو سو می وزید؟!
معلوم نیس کجان گوشی هاشونم خاموش

تا دیر نشده زنگ بزن پلیس گزارش بده ، تا لحظه آخری که روشن بوده گوشیشون میفهمن کدوم منطقه بودن

کاربری خودم نیس ، تاپیک های قبل تاریخ فروردین ۴۰۲ گردن نمیگیرم 🤣  😂 کاربری خودم پریده بیرون هرکاری کردم رمزش بازیابی نشد ، این مال دوستمه دیگه لازم نداشت😘
2706