2733
2734

مثلا الان من کتاب دارم سوال ننوشتم داخلش 

از کجا سوال دربیارم 

جوری باشه ک بتونیم نهایی عالی بدیم 

از گوگل دربیاریم؟یا چیکار کنیم

از فردا شروع میکنم ب خوندن 

متن کتاب

بعدش نموه ماجرا یا فرمول بیس اگه کتاب نداری پی دی افش دانلود کن

اگرم نخواستی نمونه سوال از گوگل بگیر

سومین کاربریمه اگه نی نی سایت تعلیق نکنه...(بنده اعتقاد به خدای رنگین کمان دارم🌈)#توماج_صالحی #کیان_پیرفلک .......فک کنم از بیوم متوجه دلیل تعلیق شدنم بشین☺️دوستان دعا کنین به خاستم برسم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

متن کتاب بعدش نموه ماجرا یا فرمول بیس اگه کتاب نداری پی دی افش دانلود کن اگرم نخواستی نمونه سوال ا ...

عزیزم تو گوگل نمونه سوال زیاده چیزی ک گیج میکنه اینه ک چی سرچ کنم ک مطمئن باشه و من اونارو بهداشت کنم توی برگه و بعد جوابشو از کتاب پیدا کنمو بخونم 

2731
عزیزم تو گوگل نمونه سوال زیاده چیزی ک گیج میکنه اینه ک چی سرچ کنم ک مطمئن باشه و من اونارو بهداشت کن ...

اره خودمم نمیتونم از گوگل چیز خوبی پیدا کنم ولی بنزرم تو کانال تلگرام پی دی اف کتاب بگیر دوازدهمم همه نوع تو کانالا هس

سومین کاربریمه اگه نی نی سایت تعلیق نکنه...(بنده اعتقاد به خدای رنگین کمان دارم🌈)#توماج_صالحی #کیان_پیرفلک .......فک کنم از بیوم متوجه دلیل تعلیق شدنم بشین☺️دوستان دعا کنین به خاستم برسم