2737
2739

سلام خواهرای گل ممنون میشم اگه بیایید کمی وقت بذارید

امروز حدود۳روزه تاخییر دارم(دوفامد خوردم)

هرماه با مصرف قرص ۳۰روزه پریود میشدم

روز موئد بی بی چک منفی شد

و همون روز جوری ترشح چسبناک مایل به صورتی اومد ک گفتم پریود شدم و پد گذاشتم اما تا الان که ۳روز از وقتش میگذره پریود نشدم و ترشحاتم شفاف و حجمش کم شده

خیلی ببخشید نوک سینم تیز یا سیخ میشه

به نظرتون چقدر احتمال بارداری هست؟

آیا کسی با این شرایط تجربه بارداری داره؟

خدایا بغلم کن🤲

عزیزم منم ترشحات چسبناک داشتم که دکتر گفت به خاطر دوفاستون هست ولی خب باردار بودم همون ماه 

فقط 18 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میگن اگه یه زن به کارای خونه نرسه حتما تقصیر شوهرشه چون اون باعث شده انگیزه کار کردن نداشته باشه ولی اگه یه مرد دل و دماغ سر کار رفتن نداشته باشه حتما زیر سرش بلند شده و بی مسئولیته 🥴 میگن اگه یه زن بچه شو بذاره بره قطعا تقصیر شوهرش بوده چون هیچ زنی از خوشی نمیره اما اگه یه مرد بچه شو ول کنه و بره میگن حتما خیانت کرده و دنبال خوش گذرونی هست 😵‍💫 این است عجایب نی نی سایت 😵‍💫 اینجا همیشه حق با عروس و همیشه حق با زن هست ، لابد این عروس هایی که فتنه میکنن و این خانوم هایی که شوهراشون رو به مرز جنون میرسونن و همیشه از شوهرشون طلبکارن همه شون توریست هستن و ایران اصلا چنین خانوم هایی رو نداره😂😂😂 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم منم ترشحات چسبناک داشتم که دکتر گفت به خاطر دوفاستون هست ولی خب باردار بودم همون ماه 

عزیزم ممنون اومدی 

یعنی همین فرشته ای ک الان تو دلته سر همین اینجور بودی؟همون ماه اول  بارداریت؟

داروی دیگه هم استفاده کرده بودی؟

آخه من هر ماه قرص میخورم پس چرا اینبار اینجور شدم

هم عقب انداختم هم ترشح

میشه بگی دقیق کی ترشح داشتی؟علائم دیگت چی بود؟کی بی بی چک مثبت شد؟

خدایا بغلم کن🤲
2742
عزیزم ممنون اومدی  یعنی همین فرشته ای ک الان تو دلته سر همین اینجور بودی؟همون ماه اول  با ...

سلام گلم فدات شم 

آره عزیزم دقیقا همین تودلیم که بچه اولم هم هست اینطور بودم 

من ۴ ماه دوفاستون می‌خوردم ولی هیچ ماهی ترشح غلیظ جسبناک نداشتم تا اون ماه که لتروزول هم خورده بودم واسه رشد فولیکول هام یه شب دیدم ترشح غلیظ چسبناک داشتم و تقریبا ژله ای بود خیلی نگران شدم چون تاریخ تخمک گذاریم نبود 

به دکتر گفتم اینطوری شدم گفت مشکلی نیست به خاطر قرص ها هست 

من قبل از پری ترشح رو دیدم ولی ۴ روز بعد از موعد بیبی سریع مثبت شد ، قبلش هرچی میزدم نمیشد 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میگن اگه یه زن به کارای خونه نرسه حتما تقصیر شوهرشه چون اون باعث شده انگیزه کار کردن نداشته باشه ولی اگه یه مرد دل و دماغ سر کار رفتن نداشته باشه حتما زیر سرش بلند شده و بی مسئولیته 🥴 میگن اگه یه زن بچه شو بذاره بره قطعا تقصیر شوهرش بوده چون هیچ زنی از خوشی نمیره اما اگه یه مرد بچه شو ول کنه و بره میگن حتما خیانت کرده و دنبال خوش گذرونی هست 😵‍💫 این است عجایب نی نی سایت 😵‍💫 اینجا همیشه حق با عروس و همیشه حق با زن هست ، لابد این عروس هایی که فتنه میکنن و این خانوم هایی که شوهراشون رو به مرز جنون میرسونن و همیشه از شوهرشون طلبکارن همه شون توریست هستن و ایران اصلا چنین خانوم هایی رو نداره😂😂😂 
2740
انقدم شدید احساس پریود دارم خیلی ببخشید حتی داخل واژنم احساس درد دارم

منم درد داشتم طوری که فکر میکردم دارم پریود میشم 

رفتم باشگاه به مربیم گفتم نمی‌دونم چرا درد دارم ولی پریود نمیشم گفت بیا وزنه سنگین بزن تا پریود شی ولی گفتم نه چون اقدامم میترسم به کمرم فشار بیاد واسه ماه های بعدی ضرر داشته باشه بذار خودم پریود میشم 

بعدش هم که دیگه بی بی چک زدم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سلام گلم فدات شم  آره عزیزم دقیقا همین تودلیم که بچه اولم هم هست اینطور بودم  من ۴ ماه د ...

ای جانم ماشاالله 

خدا براتون حفظ کنه و از بزرگ کردنش خیر ببینید

یعنی قبل از موید بی بی چک میزدی منفی بود؟

من هم فردا روز چهارم تاخییرم هست به امید خدا میرم بی بی چک میخرم میزنم و انشاالله مثبته دلشاد میشم

دعام کن خواهر

فرشته تو راهیت پسره،بخاطر رنگ تیکرت پرسیدم

خدایا بغلم کن🤲
ای جانم ماشاالله  خدا براتون حفظ کنه و از بزرگ کردنش خیر ببینید یعنی قبل از موید بی بی چک میز ...

قربونت برم عزیزم 😍 آره گلم پسره

فردا بی بی چک بزن الهی که خبر های خوش بهمون بدی به حق حضرت زهرا 😍😍

1
5
10
15
20
25
30
35
40

ماه اسفند عکس رنگی اتداختم

خدا میدونه چه دردی کشیدم که مادرم از صدای ناله هام پشت در گریه میکرد

خواهش میکنم اگر تجربه ای دارید بیایید بگید برای من و امثال من هم دلگرمی هم مفید باشه

خدایا بغلم کن🤲
قربونت برم عزیزم 😍 آره گلم پسره فردا بی بی چک بزن الهی که خبر های خوش بهمون بدی به حق حضرت زهرا 😍 ...

زنده باشی و برقرار جانم 

برای سلامتی خودت و گلمسرت به نیت پنج تن پنج تا صلوات فرستادم

خدایا بغلم کن🤲
زنده باشی و برقرار جانم  برای سلامتی خودت و گلمسرت به نیت پنج تن پنج تا صلوات فرستادم

سلامت باشی عزیزدلم😍😍 فدای مهربونیت قشنگم 

منم واسه مامان شدنت و اینکه خدا بهت نی نی سالم بده صلوات می‌فرستم 😍🌹😍❤️

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706