2737
2739
عنوان

صدا از طبقه پایین میتونه میره بالا؟وای خیلی استرس دارم لعنت ب من

| مشاهده متن کامل بحث + 5346 بازدید | 158 پست

بابا طرف مجرده به احتمال زیاد باد معده در کرده😐

درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی شما دوست عزیز🙂 اگه تو تاپیک ها یک دفعه غیب شدم جواب ندادم ناراحت نشین بچه کوچیک دارم احتمالا یه گندی زده 😅وقتی‌توتاپیکها‌مخالف‌هستین‌وتوهین‌کردیدوجواب‌ندادم‌فکرنکنیدکم‌اوردم😏خیر بنده برای شخصیت خودم‌ارزش قائلم و با بحث بایک ادم بیشخصیت شخصیت خودم رو پایین نمیارم  🪻اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🪻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام بله صدا میاد 

وقتی توی سالن بخوابم با اینکه بالش زیر سرمه اما وقتی همسایه طبقه پایینی مون حرف بزنه(بنده خدا صداشم بلند نیستا) ولی خب من ناخواسته و کاملا با وضوح بالا می‌شنوم 🥴

جهان پیوسته تا کی بر مدار ظلم میگردد/مگر در هم بریزد رادمردی این توالی را...
2728

حالا نمیشه بگی چی گفتی؟😂😂😂

از دیار لرستان💙brj💙گوش کن پند ای پسر وز‌ بهر دنیا غم مخور.                              گفتمت‌ چون دُر حدیثی گر توانی‌ داشت هوش💫آنکه عمری در پی او میدویدم‌ سو به سو  ناگهانش‌ یافتم با دل نشسته رو به رو..........×دل میدهی؟! +مگر تو دل دادی؟×دل من خودش رفت ؛اصلا منتظر  امر من نماند...😍 این دو خط همینجوری رسید به ذهنم🙄جان چشات دیوانه بازیات بد شری‌ دسم‌ داد بد شری اسم داد...😄 
2738

من که صدای طبقه پایین رو می‌شنوم

اما واضح و  معلوم نیست چی میگن فقط یه پژواک صدا میاد 

خواهرم دنیا بی تو چقدر خالیست 🖤 #یه_نصیحت‌_دوستانه‌🤔 می‌دونی رفیق؛حقیقتش‌ اینه که هممون‌ یه روزی پیر میشیم‌...نه چهره‌ای که الان داریم برامون می‌مونه نه این بر و بازو‌ و هیکلی‌ که احیاناً به هم زدیم!☝️اون روزی که این سرمایه‌ها از دست بره، دیگه فقط خاطره‌هایی که باهاشون‌ ساختیم مهمه‌...👈 اینکه‌ هیکل و قیافه و از همه مهم‌تر دلمون رو برای چی گذاشتیم وسط ؟؟❌برای رابطه‌های نادرست؟❌برای آدمای نادرست؟❌برای کارای‌ نادرست؟چند ثانیه خودِ پیر‌ و از رنگ و رو افتاده‌‌مون رو تصور‌ کنیم؛ چی از دست دادیم تو این‌ سال‌ها...؟؟ درست زندگی کنیم،همونطور که خدا ازمون خواسته...

اصلا نمیتونم این جور افراد و درک کنم.. اگر منظورتون صدای رابطه اس خب رعایت کنید فکر کنید بچه توخونه دارید حتما داد و هوار کنید؟ . یکی از همسایه های ماهم  با اینکه خیلی خانواده مقید مذهبی بودن ولی متاسفانه صدای رابطه شون تو پارکینگ بود 

وای🤦‍♀️🤦‍♀️

استرس نداشته باش عزیزم

شاید خواب بوده طرف 

شاید تلویزیونش روشن بوده و...

ممکنه اصلا نشنیده باشه

جهان پیوسته تا کی بر مدار ظلم میگردد/مگر در هم بریزد رادمردی این توالی را...
2706