2733
2739
عنوان

میشه قبل از اینکه بمیرم یه خواهشی ازتون داشته باشم

| مشاهده متن کامل بحث + 782 بازدید | 56 پست
مگر دنیا ب آخر رسیده تاپیک قبلت خوندم .چرا خودت عذاب میدی خب زندگیت بکن وقتی کسی چیزی بهت نگفته  ...

بخاطر اینکه دیگه با این همه بدبختی تحمل اینکه خوشی بفیه رو ببینم رو ندارم 

دوست عزیزم ممنون میشم تو تاپیک های غمگین من پست نذارید چون جوابی ندارم که بدم شرمنده♥ امیدوارم همیشه شاد باشید🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه اصلا بد و حسود و پ..نیستی طبیعتا آدمیزاده قربونت برم جانم از ته دل دعات میکنم منم مثل تو دل شک ...

ممنونم عزیزم ان شاءالله خدا حال دلت رو خوب کنه

دوست عزیزم ممنون میشم تو تاپیک های غمگین من پست نذارید چون جوابی ندارم که بدم شرمنده♥ امیدوارم همیشه شاد باشید🌹
خب چرا نمیری؟ خسته شدی؟ زمانبره؟ بیماری روحیه یا جسمی؟

یه بار رفتم جراحی شدم فایده نداره دوباره بایر جراجی بشم

2728
یه بار رفتم جراحی شدم فایده نداره دوباره بایر جراجی بشم

عزیز من اینجوری که میگی پس بیماریت جسمیه بابا فداتشم چه اشکالی داره دوباره جراحی کنی؟ اگه این بار نتیجه بگیری چی؟ بازم تن به تیغ جراحی نمیدی؟یجوری ناامیدی انگار بیماریت لاعلاجه! بفکر پدر و مادرت باش که عاشقتن بخاطر اونها دنبال درمان باش

عزیز من اینجوری که میگی پس بیماریت جسمیه بابا فداتشم چه اشکالی داره دوباره جراحی کنی؟ اگه این بار نت ...

دردهای اون بار اول فراموشم نشده

بعدشم جراحی فایده ای ندازه وگرنه چرا این همه درد و بدبختی رو تحمل کنم

2738
خدا نکنه خانم نگین این حرفو  سریع با یکی تماس بگیرین و بگین حالتون خوب نی  خودتون هم سری ...

ممنونم از لطف تون

ولی این تاپیک بدای چند روز پیش هست

حالم بد بود چندتا آرامبخش خوردم تا زودتر بخوابم و دیرتر بیدار بشم

ممنونم از لطف تون ولی این تاپیک بدای چند روز پیش هست حالم بد بود چندتا آرامبخش خوردم تا زودتر بخوا ...

خواهش میکنم خانم کاری نکردم که مستحق تشکر باشم 

الهی همیشه حال دلتون خوب باشه 

خواهش میکنم خانم کاری نکردم که مستحق تشکر باشم  الهی همیشه حال دلتون خوب باشه

یه دنیا ممنونم

و همچنین حال شما