2737
2734

اون دفه کلاسمون معلم نداشت منم رفتم کلاس معلم ریاضی بعد ناظم سر من داد و بیداد کرد که چرا بی اجازه رفتمو معلمم هم احتمالا بخاطر من حرف شنیده من چند بار ازش معذرت خواستم ولی حالا فکر میکردم وقتی کادو روز معلم دادم باز ازش معذرت بخوام چون حس میکنم هنوزم دلخوره

مگه معلمت گفت که ناراحته؟

از دیار لرستان💙brj💙گوش کن پند ای پسر وز‌ بهر دنیا غم مخور.                              گفتمت‌ چون دُر حدیثی گر توانی‌ داشت هوش💫آنکه عمری در پی او میدویدم‌ سو به سو  ناگهانش‌ یافتم با دل نشسته رو به رو..........×دل میدهی؟! +مگر تو دل دادی؟×دل من خودش رفت ؛اصلا منتظر  امر من نماند...😍 این دو خط همینجوری رسید به ذهنم🙄جان چشات دیوانه بازیات بد شری‌ دسم‌ داد بد شری اسم داد...😄 

نه خیر یه بار کافی بود 

در ضمن اصن چیز مهمی نبود که بخای معذرت خواهی کنی جرم که نکردی 

دخت بندرم😌 دخت بندر نازه والا همگی بگید ماشالله💎 زلفای حنایی داره تو نگاش چه حالی داره💃💃 ناشناسم         https://harfeto.timefriend.net/17126777991506

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

چرا باید معلمت رو دعوا کنن ما زنگ هایی که معلم نداشتیم هر کار دلمون می خواست میکردیم تازه باید آفرین گفت از وقتت استفاده کردی که نمی فهممش

کاربری سوممه جدید نیستم برای سال ۹۸                         خدای عرضه اینو بهم بده که برای هدفم بجنگم و بهش بالاخره برسم 🙏