2733
2739
برکه رو‌اتفاقا همسرم میگه... ولی من حس خوبی ازش نمی‌گیرم  خواهر بزرگه خیلی اصرار داره اسمامون ...

خدا برات حفظشون کنه ولی بیشتر سعی کن تو معنی و آوا و طرز صداکردن اسم دقت کنی تا ست بودن چون هر چقدر هم اسماشون رو باهم ست کنی شخصیت هاشون متفاوت خواهد بود و انشاالله هرکدوم تاج سر یه خانواده میشند و کنار خواهراشون همیشه نیستند ، بازم مبارکت باشه دسته گلات خیر از وجودشون ببینی نازنین😍

خدایا تو بساز تو بسازی قشنگتره ...
خدا برات حفظشون کنه ولی بیشتر سعی کن تو معنی و آوا و طرز صداکردن اسم دقت کنی تا ست بودن چون هر چقدر ...

قربونت عزیزم مرسی از محبتت... خدا عزیزان شما رو برات حفظ کنه... کلا انتخاب اسم خیلی سخته اونم دختر ... هی میترسم پشیمون بشم بعدا... مرسی از نکاتت

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

نه دوس ندارم اینا رو ... یه چیز خاص تر می‌خوام

باز تو گوگل بزن

به نام کاربری دقت نمیکنم😑‌  آن شب که دلی بود به میخانه نشستیم آن توبه صد ساله به پیمانه شکستیم از آتش دوزخ نهراسیم که آن شب ما توبه شکستیم ولی دل نشکستیم🤍.{ارنی کسی بگوید که ترا ندیده باشد ، تو که با منی همیشه، چه " تری " چه " لن ترانی "💜} من خدا رو دیدم ، تو تمام لحظه های زندگیم خدا بود حتی موقعی که من ازش غافل بودم اون بغلم کرد🥺❤️🌱
2742

ترگل

^تیارا^ هستم👀لطفا منو تو تاپیکهای قرآنی صدا بزن💫💜از نظر من اگه همه چیو با رنگ بنفش تصور کنی دنیات قشنگ تره💜با اینکه یه شهریوری احساساتیم عاشق زمستونم ❄ خدایا مرسی که همیشه کنارمونی💜😍 نی نی سایت رو خدا بهمون داد تا تو هر حالی نزدیک تر از هرکسی که نزدیکمونه به هم دیگه باشیم پیش هم باشیم...🥺💜💜💜دوستتون دارم نی نی سایتیا❣