2733
2734

توتنهاهمدم من بودی تواین دنیاعزیزمن خوشگل من تموم دنیاخلاصه میشدتووجودتوبرای من هرروزبااون چشمای خوشگبت منتظربودی من برگردم هسچ وقت فکرنمیکردم توروازدست بدم کاش هیچ وقت این اتفاق نمیوفتادتوبرای من بچم بودی تاابدیه گوشه ازقلبم خونه توع🥺😔

پ.ن:پرنده ام امروزازپیشم پرکشیدورفت برای همیشه

به تاریخ۱۴۰۳/۰۲/۷

۱۴۰۱/۱۱/۱۴نحس ترین روززندگیم داداشم مثل دسته گلم پرکشیدورفت کجایی جان خواهر؟کجایی تمام دنیام؟😭میشه بازم ببینمت حاظرم تموم دنیاموبدم امابازم ببینمت هست ونیستم😭لطفااگه راضی بودیدواسه شادی روحش صلوات بفرستید🥀

خیلی سخته

چه بگویم؟!نگفته هم پیداست،                                    غم این دل،مگر یکی دو تاست.                                 به هم ریخته است گیسویی،                                    به هم ریخته است مدت هاست...
خیلی سخته

دارم دق میکنم ازصبه یه بنددارم گریه میکنم

۱۴۰۱/۱۱/۱۴نحس ترین روززندگیم داداشم مثل دسته گلم پرکشیدورفت کجایی جان خواهر؟کجایی تمام دنیام؟😭میشه بازم ببینمت حاظرم تموم دنیاموبدم امابازم ببینمت هست ونیستم😭لطفااگه راضی بودیدواسه شادی روحش صلوات بفرستید🥀

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
دارم دق میکنم ازصبه یه بنددارم گریه میکنم

درکت میکنم 😔

چه بگویم؟!نگفته هم پیداست،                                    غم این دل،مگر یکی دو تاست.                                 به هم ریخته است گیسویی،                                    به هم ریخته است مدت هاست...
😞 یه علت من برای نپذیرفتن هیچ حیوون یا پرنده در خونه 

بهترین کارومیکنی😭😭بقران من دارم جوون میدم میدونم دق میکنم

درکت میکنم 😔

چیکارکنم دلم داره اتیش میگیرع

2740
غم نبینی خواهر

ممنونم غمم دیدم بعدازاون غم این زبون بسته همدم من بوددارم دق میکنم

ممنونم غمم دیدم بعدازاون غم این زبون بسته همدم من بوددارم دق میکنم

حدا به دلت آرامش بده

خداجونم خودت مواظب همسر ودخترم باش💗 مواظب منم باش چون اونا بدون من نمیتونن زندگی کنن😂  مرسی که همیشه کنارم بودی بابت همه چی شکرت🌻

ای تو روحت غم عالم ریخت تو دلم فک کردم داغ فرزند و ایناس😑

آی نگام کرد.روم حساسه.مخاطبش منم.گفته بعدا میگیرمت الان موقعیت جور نیس.گفته خانوادم فعلا ندونن بهتره.بلاک کرد باز انبلاک کرد.ایناهیچکدوم نمیگیرنت جون مادرت فقط مشقاتو بنویس وبخواب...داف زیر سن قانونی😚🥰