2737
2739

ینی فرقی نمیکرد طرف چیکاره باشه و کی باشه

حتی به خودمم نمیگفتن خواستگار داری ، میگفتن زشته بدونه😂

بعد الان دختر عمم ۱۴ سالشه نامزد داره 😑

تازه میاد پز میده میگه دیدی من ازت جلو زدم 

انگار مثلا من شل و کورم خواستگار ندیدم به چشم🫤

خیلی بهم برمیخوره

یه جوری گردنشو بالا میگیره انگار چی

❌این کاربرو میبینی؟! حال دلش خوب نیست ، میشه برای بهتر شدن حال و موقعیتش هرجور که بلدی دعا کنی یا صلوات بفرستی؟ ی ثانیه وقتتتو میگیره :) مرسی ازت♥️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
بچس بابا اهمیت نده منم مثل توم 

چند سالته؟

از شانس گوه من الان دیگه خواستگار ندارم😑😂

❌این کاربرو میبینی؟! حال دلش خوب نیست ، میشه برای بهتر شدن حال و موقعیتش هرجور که بلدی دعا کنی یا صلوات بفرستی؟ ی ثانیه وقتتتو میگیره :) مرسی ازت♥️
شغل شوهرش چیه چند سالشه تو هم مسخره کن بی حساب بشید

اسنپ کار میکنه شوهرش 

۱۰ ۱۱ سال بزرگتره

من ازت جلو زدم؟؟؟ 😐😐 هاع؟ بش بگو جلو زدی تو چی؟ تو اینکه زودتر من قراره بری زیر یه مرد  استغ ...

اصن نگم برات این سوراخ کرده منو 

هرجا میره میگه دیدی از فلانی جلو زدم ( پیش عمه هام م عمو اینا ) 

2740
هعییی چیزی بهش نگو گناه داره همین شوهرش خودش عذابه براش با این اختلاف سنی حداقل شوهر بهترش میدادن

من که هیچی نگفتم بهش 

ولی خب حقیقتا بهم برخورد😑

من به اینکه تواین سن تا حالا خواستگار نداشتم  افتخار می کنم چون هرکسی به خودشون اجازه نمیده ب ...

واییی حرفت خیلی قشنگ بود 

دقیقا همینطوره 

من خواستگار داشتم ولی خانوادم نزاشتن بیان جلو

الان این دختره ی احمق فک میکنه حالا که تو بچگی ازدواج کرده حتما از من بهتره

2706