2737
2734
عنوان

کیا هر شب پیش شوهرشون نمیخوابن دستا بالا؟

| مشاهده متن کامل بحث + 5448 بازدید | 145 پست

من من من 

من سرمایی 

اون گرمایی

من عادت به تخت

اون عادت به زمین سفت

من تاریکی مطلق

اون نور کم

فقط شب های رابطه پیش همیم

بوس و بغل و قربون صدقه هم با بچه ها توو بیداری به راهه 

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 

چ حرفا 

ب حرفای توی نت اعتماد نکنین اینا حرفای گوگله

من ک اگه شوهرم پیشم نیاشه اصن نمیتونم بخابم به هیچ عنواان

فقط 18 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت بابت نی نی خوشگل تو دلم🙈❤💕🤲🏻منتظر اومدنت هستم عشق مامان و بابا🥰#محمد ماهان من

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من کلا نمیخوابم بخاطر اینکه اکثر شبها بیدارم 😕

❤❤خدایا شکر که هوامو داری یکم بیشترتر هوامو داشته باش بتونم مغز و روان و قلبم رو سروسامان بدم❤❤اگه نظرات ما با شما فرق داره چون اثر انگشت ما با شما متفاوته ؛  پس قرار نیست بخاطر عقایدی که آسیبی به همدیگه نمیرسونه باهم جنگ و جدل و بحث کنیم
2731
2738
سرما بخوره نمیخوابم پیشش به خدا ویروسایی میگیره که گاو رو از پا میندازه

بنده خداا ، چقدر اذیت میشه خودش

شبی زیر باران برقصان مرا ، میان خیابان برقصان مرا ، میان ترافیک و دود و مه نفس گیر تهران برقصان مرا
والله مگر ایه نازل شده ک حتما زن و شوهر پیش هم بخوابن

خوب نیست روانشناسا تاکید میکنن حتی قهر هم باشی جای خوابت از هم جدا نکنی

مامان شدن یعنی حالا دیگه تنها نیستی💕 و یه همدم کوچولو داری که کافیه دستتو بذاری رو دلت♥️ و کلی باهاش حرف بزنی و آروم آروم به آرامش برسی.🤩 مامان شدن یعنی نه ماه نچشیدن یک خواب آسان🤰، یعنی نصف شب بلند شدن که مبادا بد خوابیده باشی و نی نی ات🍼 یه وقت ناراحت باشه..عشق مامان خوش اومدی تو دلی مامانی دختر گلم❤️❤خدایا این لحظه های ناب رو نصیب همه اونایی که منتظرن بکن دامنشون رو سبز کن🤲☺️
2706