2733
2734
عنوان

فشار خون

147 بازدید | 39 پست

نمیدونم چرا بیشتر وقتها فشارم بالاست!!! ۱۳ روی ۹ و یا ۱۴ روی۱۰..  خیلی کم پیش میاد ۱۲ باشم...البته کلا آدم استرسی هستم... کسانی که فشارشون بالاست بیاین راه کار بدین؟؟؟؟

حال یک دل را اگر کردی خراب، آماده باش          اشک چشم دلشکسته، خانه ویران می کند

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من شوهرم همینطور بود استرسی بود و هنوزم هست، تپش قلب و فشارخون بالا

یه ساله قرص پروپرانولول خورد و میخوره خیلی بهتر شده، هم استرسش کمتر شده هم فشار خونش ۱۳ روی ۸ شده

فشارش ۱۶ رو ۱۰ هم میشد و عادیش ۱۴ رو ۹ بود الان خیلی بهتر شده

قرصو دکتر تایید کرد که بخوره

نمک کمتربخور واسترس واعصاب خردی فشارو بالامیبره .فشارت بالابود زرشک دم کن بخور واب هم زیادبخور اگردی ...

وقتی فشار خون بالاست نباید اب خورد ، حجم خون زیادتر میشه و فشارخون بالاتر میره، باید چیزای ادرار اور خورد، حتی بعضی قرص فشارها هم مکانیسمش اینه که ادرار اوره و حجم خون رو کم میکنه

بجز نمک شیرینی جات هم فشار رو بالا میبره

2740
نمک کمتربخور واسترس واعصاب خردی فشارو بالامیبره .فشارت بالابود زرشک دم کن بخور واب هم زیادبخور اگردی ...

عزیزم راهکارهات خوب بود ولی نمیدونم چرا نمیتونم استرسمو کنترل کنم... نمکمو کم کردم و گاهی آب زرشکم میخورم...

حال یک دل را اگر کردی خراب، آماده باش          اشک چشم دلشکسته، خانه ویران می کند
من شوهرم همینطور بود استرسی بود و هنوزم هست، تپش قلب و فشارخون بالا یه ساله قرص پروپرانولول خورد و ...

گلم پروپرانولول خیلی خوبه من گاهی میخورم و واقعا آرومم میکنه... دکترم گفت اینبار بهت دارو نمیدم ولی اگه معمولا بالا بود سری بعد دارو میدم

وقتی فشار خون بالاست نباید اب خورد ، حجم خون زیادتر میشه و فشارخون بالاتر میره، باید چیزای ادرار اور ...

به نظرت اب زیادکه بخوری چطوری دفع میشه خب تبدیل به ادرارمیشه و نمک ویا قنداضافی رودفع میکنه وفشارخون میادپایین واسه همین به کسبکه فشارشون بالاست هم سرم میزنن.البته خود داروهای فشارخون هم مدرهست ولی اسی که دارو نمیخوره.

گلم پروپرانولول خیلی خوبه من گاهی میخورم و واقعا آرومم میکنه... دکترم گفت اینبار بهت دارو نمیدم ولی ...

برای اثربخضی پروپرانولول باید هرروز و مداوم مصرف بشه گاهی فایده نداره

مثلا روزی یدونه قرص ۱۰ میلی یا ۲۰ میلی گرم بخور تا تاثیرشو ببینی

حداقل دوماه هرروز بخور

برو دکتر هولتر 24 ساعته میزاره احتمالش هست فشار خون داشته باشی دکتر قلب حتما برو منم این طور بودم

عزیزم فشار خون داری شما؟؟ بدون هولتر نمیشه تشخیص داد؟؟؟ من دکترم متخصص داخلیه گفت هر وقت گرفتی عددشو بنویس اگه بالا بود سری بعد دارو میدم.. ولی من میخوام بدون دارو کنترلش کنم...

2706