2733
2734

ممکنه دل‌درد باشه نمیدونم 

⚘به حضرت زهرا(س) قَسَمِت میدم صلوات برام بفرست به حاجتم برسم  اگه فرستادی  خدا حاجت روات کنه ⚘ اگه راهی واسه حاجت روایی داری و خودت امتحانش کردی حتما تو یکی از تاپیکام برام بنویس  دعات میکنم 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

دلدرد قنداق دست ها انجام بده و عمودی بغلش کن راه برو

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
2740

اول با یه روغن گرم یا اگه نداشتی وازلین شکمشو چرب و ماساژ بده تاگرم بشه. بعد با یه دستمال نخی یا حوله نازک شکمشو بپوشون. اگه نبات سفید داری درست کن خودت یه لیوان بخور کمی هم به بچه بده. دوتا دونه هل رو باز کن دونه های داخلشو بکوب با یه لیوان آب و کمی نبات سفید بزار بجوشه .۱۰ دقیقه که جوشید از صافی ردش کن اندازه دویا سه تا قطره چکان به بچه بده بقیشم خودت بخور. اگه نمیتونه باد شکمشو خالی کنه باید کمکش کنی. مقعدشو یکم چرب کن و شربت کولیکز هم بهش بده خیلی تاثیر داره

دوست نی نی سایتیه من که داری الان امضامو میخونی دعا میکنم الهی که به همممممه آرزوهات برسی.🥰🥰🥰 تو هم منو دعا کن😘😘
2706