2733
2739

خواهر شوهرام و مادر شوهرم هر سه در حال حاظر مجردن و ما زیاد همو میبینیم و باهم مسافرت میریم بعد من کلا زیاد محبت میکنم به همه مخصوصا همسرم.... ولی محبت فیزیکی فقط در حد اینکه بعضی وقتا دستشو میگیرم وقتی راه میریم  امروز شنیدم یکی پشت سرم گفته چقد فلانی بی ملاحظه س می‌دونه خواهر شوهراش مجردن از این کارا می‌کنه😶 بنظرتون کارم اشتباهه؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

بیا این مجردا ،متاهل نشدن ،شما نباید دس شوهرتو بگیری؟نباید محبت کنی؟بیخیال بابا،مگه هنوزم با این افکار داریم؟؟؟

من آریایی‌ام ایرانی اصیل♥️سپاس یزدان دختر ایرانیم ! از نژاد تیره ساسانی ام..به کوروش به آراش به جمشید قسم! ..:) به نقش و نگار قسم!  یگان پرستم.. اهورایی ام ! "ز بد گوره های جهان عاری ام" به کردار به پندار نیکومندم! "شاه ایران دختر کوروش منم "

کارت اشتباه نیست 

اما من اینجور جاها رعایت میکنم.

حالا اون لحظه جلو خواهر شوهر دستش نگیرم اتفاق خاصی نمیوفته و از محبتمون کم نمیشه 

اما بالاخره اون هم مجرد و ممکنه دلش به هر دلیلی بگیره ..پس انجام نمیدم 

اگر هم بدونم کسی رو چیزی حساسیت داره هم باز جلوش انجام نمیدم به خاطر آرامش خودم نه از ترس برخورد اون شخص...

معمولا به شوهرم هم میگم کجاها به چه دلیل رفتارم معمولی تر میشه 

ایشون هم رعایت میکنن 

محبت فیزیکی رو‌ هم تو حریم خصوصی خودمون نگه داشتیم بیشتر