2737
2739
چیشده با رلت دعوات شده بیشتر پسرا خیلی هولن تا یکیو میبینن اولیو فراموش میکنن

ببین این طرف خیلی پیگیر من بود همو دیدیم همچی عالی پیش رفت ولی بعد از دوهفته غیبش زد 

کسی که میاد میگه من کراششم دقیقا اونیم که اون‌میخواد چی میشه یهو میکشه عقب امروز قرار بود همو ببینیم هیچ خبری ازش نشد اصلا 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببین این طرف خیلی پیگیر من بود همو دیدیم همچی عالی پیش رفت ولی بعد از دوهفته غیبش زد  کسی که م ...

زنگش زدی جوابتو داده ک بپرسی چرا ایکار کرده شاید مشکلی براش پیش اومده پیگیرش باش دیدی خبری ازش نشد پس یکیو دگ رو داره

2728
زنگش زدی جوابتو داده ک بپرسی چرا ایکار کرده شاید مشکلی براش پیش اومده پیگیرش باش دیدی خبری ازش نشد پ ...

زنگ زدم گفت دیشب خیلی مست کرده و حالش بد بوده منم گفتم اوکی استراحت کن ولی حداقل میتونست  به من پیام بده یا زنگ بزنه کلا پیچیده 

بعد من استوری گذاشتم اومده استوریمو لایک کرده نمیفهمم چشه 

زنگ زدم گفت دیشب خیلی مست کرده و حالش بد بوده منم گفتم اوکی استراحت کن ولی حداقل میتونست  به من ...

اصن بهت اهمیت نمیده این ما دختراییم ایقد پیگیرشونیم بهش اخطار بده بعد دیدی اصن عین خیالش نیس زیاد خودت سبک نکن 

اصن بهت اهمیت نمیده این ما دختراییم ایقد پیگیرشونیم بهش اخطار بده بعد دیدی اصن عین خیالش نیس زیاد خو ...

اتفاقا من بهش محل نمیدادم زیاد اونم شاکی بود ولی از دیشب که بقول خودش رفت مهمونی یهو عوض شد و امروز کلا غیب زد 

اسی دو هفته س من دارم سر رفتار یکی مثل همین پسره حرص میخورم

فکر میکردم تنهام 

یا من مشکلی دارم ک بی‌خبر میرن

ولی مثل اینکه این مشکل بین اکثر پسرا رایج که بیان یه ابراز علاقه شدید بکنن و یهو غیب بشن و گورشونو گم کنن

2738
اسی دو هفته س من دارم سر رفتار یکی مثل همین پسره حرص میخورم فکر میکردم تنهام  یا من مشکلی دار ...

دقیقااا ببین اینا مریضن دنبال اینن بدستت بیارن تا بدست میارن دیگه هوسشون میخوابه میرن سراغ یکی دیگه مام فکر میگنیم ایراد از ماست اعتماد بنفسمون میاد پایین من تا فردا صبر میکنم اگر عین ادم برگشت که هیچ اگه نه که از همجا بلاک میکنم اینجوری ادما فقط عذابت میدن 

دقیقااا ببین اینا مریضن دنبال اینن بدستت بیارن تا بدست میارن دیگه هوسشون میخوابه میرن سراغ یکی دیگه ...

باهات موافقم

اینا عقده فتح کردن دارن 

همینکه به دستت بیارن یا حس کنن توهم بهشون بی میل نیستی میرن دنبال کارشون

انگار رسالتشون این بوده بیان برینن  تو روح و روانت وقتی مطمعن شدن حالت خرابه بزارن برن 

بلاک کن بره به درک

باهات موافقم اینا عقده فتح کردن دارن  همینکه به دستت بیارن یا حس کنن توهم بهشون بی میل نیستی ...

اره دقیقا 

هرچند من حس میکنم این هرموقع با رلش کات میکنه میاد سراغ من تا برمیگرده میپیچه ‌ولی میزنم دکمشو توام همین کارو بکن بالاخره ادم مناسب ماهم میاد

اره دقیقا  هرچند من حس میکنم این هرموقع با رلش کات میکنه میاد سراغ من تا برمیگرده میپیچه ‌ولی ...

به جمله قشنگی بود که می‌گفت

وقتی باهات سرد میشه یا با قبلی آشتی کرده یا با بعدی آشنا شده 

لیاقت ما بیشتر از ایناس که رو نیمکت ذخیره بشینیم

2706