2733
2734

تو مراحل طلاقیم دو ماهه قهریم. 

بدیاش

تعادل روانی نداشت و مودی بد دهن بود دست بزن داشت البته کار هر روزش نبود دفعه اخر بعد چند سال اونم در حد یه حمله بود 

بچه ننه بود خانوادش بسیار دخالت میکردن و مامانش به شدت بد و کلا یه خانواده بی فرهنگ مامانش اهل جادو 

ازم حمایت نمیکرد از لحاظ مالی و یا کلا بی عرضه بود اگه خونوادش اذیتم میکردن هیچ حمایتی نمیکرد و این مساله خیلی ازارم میداد بخصوص دعواها خونه باباشو خیلی کینه کرده بودم که پشتم در نیومده بود جلو اونا. 

بی منطق فوتبالی شدید خرف همو نمیفهمیدیم هر روز سر یه چبز دعواهای سریالی داشتیم از جنگ و دعوا و قهر طولانی خسته شده بودم دیگه و فوتبالی شدید تو اولویت نبودن من و بی مسئولیت و بهمم تهمت میزنه که با یکیم

و مامانش پرش میکرد تلفنی دروغگو و پنهان کار درست بهم توجه نمیکرد بعضی وفتا   به بچه بیشتر از من توجه میکرد لجباز

اما یه خوبی هایی هم داشت

مهربون با وفا اهل چیزی نبود حالا چه مشروب چه اعتیاد چه رفیق بازی اهل خونوادع و زندگی بود تو کار خونه کمکم میکرد دوستم داشت و همیشه دوست داشت خوشحالم کنه ادم کمک تلاشی بود اما کارتشو میداد دستم همونقدر که داشت

اگه از چیزی ناراحت میشدم میومد از دلم در میاورد نازمو میکشید همیشه برای اشتی پیشقدم بود

زورگو نبود 

اما این سری اخر به جا معذرت خواهی و پذیرش اشتباه تازه هی فحش میده و تهمت میزنه ایمطوری میخواد من برگردم انگار من خرم 

اما خیلی میترسم بعد پشیمون بشم بگم وای شوهر بعدیم اخلاقش خیلی بدتره چون خوبی های اینم داره میاد به چشمم اما انگتر دیگه خیلی ازش سرد شدم و میترسم برگرده بدتر شده باشه. 

بدجور دو دل شدم نظرتون با این صفت ها چیه؟ 

من میدونم یه عده با من چپ افتادن از این به بعدم دیگه با اون یه عده هیچ کاری ندارم لطفا کسایی که از عاطی74 بدشون میاد نیان تو تاپیک اینجا تنها محیط درد و دل منه میخوام اینجا رو داشته باشم.

نه جدا نشو من از محضر برگشتم خونم تاپیک آخرم

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
نه جدا نشو من از محضر برگشتم خونم تاپیک آخرم

خب الان پشیمونی که فرصت دادی؟ 

من میدونم یه عده با من چپ افتادن از این به بعدم دیگه با اون یه عده هیچ کاری ندارم لطفا کسایی که از عاطی74 بدشون میاد نیان تو تاپیک اینجا تنها محیط درد و دل منه میخوام اینجا رو داشته باشم.
2738
به نظرم برید پیش روانشناس

مثال میزنم میگم یهو اون طرف اهل چیزی باشه یا بدتر باهام رفتار کنه مثلا بگم همون بهتر بود. 

من خودمو میگم و بر اساس شخصیت خودم اگه میخواستم تصمیم بگیرم ، حتما جدا میشدم 

چون تحمل اون بدی هایی که گفتید رو ندارم و تو خانواده مشابه با شما زندگی میکنم 

حالا پدرم اهل جادو نیست ولی بچه ننه و لوس و بددهن و فحش بده هست که من متنفرم ازش 

امیدوارم هر چی از این مدل مردا رو زمین هست نسلشون منقرض بشه 

2706