2737
2734
عنوان

رفتار عجیب مهمون ها

910 بازدید | 33 پست

امشب رفته بودیم مهمونی

فامیل همسرم به شدت پولدارن 

یهو با کفش اومدن تو خونه و فرشا

مث این اروپاییا 

من برگام ریخت واقعا 

حتی اجازه هم نگرفتن

به نظرتون کار درستیه؟

خیر

بیشعوری مطلقه

مجرد و ناکام بمیر ولی نسل فقیر تحویل جامعه نده.                    بار کج به مقصد رسید… دل به دل راه نداشت… اتفاقا پول هم خوشبختی آورد…. این است دنیای ما:)                      goftino.com/c/BVamgS      پیام بده😐                 تاپیک های سال 99 و 1400 رو گردن نمیگیرم :/                              https://harfeto.timefriend.net/16923882233101

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

معلومه که کار درستی نیس 

همونقدر که مستربین عروسکش و دوست داشت دوست دارم 🧸💕 من خودمو دوست دارم چون اولین قانون زندگیم برای پیشرفت اینه که اول خودمو دوست داشته باشم، خودمو دوست دارم با اخلاق تندم ، با بی حوصلگیم ، با سخت گیریم ..   خودمو دوست دارم چون انقد قویم که بادی به هر جهت نباشم 😉 با بالا رفتن سن هیچ تاثیری در سطح شعور ندارع، نهایتا یه بیشعور پیر میشی که فکر می‌کنی هر چیزی که بقیه میگن باید به خاطر سنت قبول کنن و احترام بزارن! طبیعت هوشمنده♻️  *درخواست ندین قبول نمیکنم 
2740

آداب اولیه میگه بپرسی. حتی تو کشور های خارجی هم جلو در میپرسن. ولی از اونجایی که اونا شعور نداشتن شما باید میگفتی لطفا کفشتون رو دربیارید

♡مهربونم میشه یه صلوات مهمونم کنی♡🌹 لَا حَوْلَ وَ لَا قُوَّةَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ🌹

من همیشه برام سواله خب با کفش میان سرامیکا و کف خونه کثیف میشه این چجور با کلاس بودنه؟

دیوانه و دلبسته اقبال خودت باش/سرگرم خودت عاشق احوال خودت باش /یک لحظه نخور حسرت آن را که نداری/راضی به همین چندقلم مال خودت باش 

اروپایی هاهم دم ورودی جاکفشی قرار داره ک صندل رو فرشی پاپوش میزارن چ مهمان چ خودشون 

خانه حرمت داره چهارچوب داره

خدای مهربونم ، نعمت و رحمتت خیلی بیشتر از نگرانی ماست… من همه ی امیدم خداست🤲🌱 خدایانعمت فرزند به همه ی چشم انتظارا ببخش.. خدایا تا آخرش سلامت و صالح برای همه ی ما چشم انتظارا نگهش دار… خدایا دوستتدارم .. شکرت همه ی امید ما ، خدای قشنگم❤️

برای من پیش اومده فورا گفتم ببخشید بیرون دربیارید

چند نفر برگشتن یکیشون پیرتر بود گفت رها کن

گفتم فداتون 

من هم بچه کوچیک دارم خیلی رعایت میکنم هم نماز میخونیم صورتمون به فرش میخوره

برگشت

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 

میتونستم قبلش اجازه بگیرن اگر میزبان مشگلی نداشت میومدن وهمینطور اگر میزبان با کفش راضی نبودن صندل روی فرش میدادن

ازدواج زیر سن ۲۵سالگی مثل ترک مهمونی خاص ساعت ۸هست درحالی که مهمونای اصلی ساعت ۱۰ میان.
2706