2737
2734
عنوان

چرت ترین فکرتون تو بچگی چی بوده

| مشاهده متن کامل بحث + 780 بازدید | 67 پست

بچه بودم خاله شادونه گفت برام نقاشی بکشید بفرستید

تلویزیونمون از اون قدیمیا بود ک پشتش چاق بود و شیار شیار داشت

نقاشی کشیدم و از شیار پوسته ش انداختمش تو تلویزیون 

خدا میدونه چه روزا ک منتظر بودم نقاشی منو نشون بده

(تیکر تارگت)از امروز ۱۷ اردیبهشت میخوام تا ۷ خردا از ۹۲ به ۸۷ برسم..(ادامه دارد)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره واقعا روان آدم درگیر باشه با وجود تلاش مستمر هیچ نتیجه ای نداره راستش قرص میخوردم یه مدت ترکش کر ...

خب با دستور پزشک باید اینکارو کنید اینجوری یهویی که بدتره

خونه ی ما دورِ دوره پشت کوه‌های صبوره پشت دَشتای طلایی پشت صحراهای خالی خونه ی ماست اونورِ آب  اونورِ موجهای بی تاب پشت جنگلای سروه توی رویاست،توی یه خواب،پشت اقیانوسِ آبی پشت باغای گلابی اونور باغای انگور پشت کندوهای زنبور خونه ما پشت ابرهاست اونور دلتنگیِ ماست تهِ جاده های خیسه پشت بارون پشت دریاست💖💖💖💖💖💖💖بودنت هنوز مثل بارونه تازه و خنک و ناز و آرومه حتی الان از پشت این دیوار که ساختن تا دوستت نداشته باشم اَتل و متل بهار بیرونه مرغابی تو باغش میخونه باغ من سرده همه ی گلاش پژمرده دونه دونه بارون بارونه...بارون بارونه...بارون بارونه...بارون بارونه دلم تنگه پرتقال من گلپر سبزه قلب زار من منو ببخش از برای تو هرچی که بخوای میارم اَتل و متل نازنین دل زندگی خوب و مهربونه عطر و بوش همین غم و شادیه کوچیک و بزرگمونه.💖
2731

چون مادرم عمل کرد دیگه نشد برم پیشش خودمم نتونستم برم تنها دیگه مجبور شدم بیخیالش شم

چون مادرم عمل کرد دیگه نشد برم پیشش خودمم نتونستم برم تنها دیگه مجبور شدم بیخیالش شم

حالا یخورده بیشتر برای خودتون وقت بزارید یخورده به خودتون برسید بخدا هیچی بهتر از سلامتی نیست 

خونه ی ما دورِ دوره پشت کوه‌های صبوره پشت دَشتای طلایی پشت صحراهای خالی خونه ی ماست اونورِ آب  اونورِ موجهای بی تاب پشت جنگلای سروه توی رویاست،توی یه خواب،پشت اقیانوسِ آبی پشت باغای گلابی اونور باغای انگور پشت کندوهای زنبور خونه ما پشت ابرهاست اونور دلتنگیِ ماست تهِ جاده های خیسه پشت بارون پشت دریاست💖💖💖💖💖💖💖بودنت هنوز مثل بارونه تازه و خنک و ناز و آرومه حتی الان از پشت این دیوار که ساختن تا دوستت نداشته باشم اَتل و متل بهار بیرونه مرغابی تو باغش میخونه باغ من سرده همه ی گلاش پژمرده دونه دونه بارون بارونه...بارون بارونه...بارون بارونه...بارون بارونه دلم تنگه پرتقال من گلپر سبزه قلب زار من منو ببخش از برای تو هرچی که بخوای میارم اَتل و متل نازنین دل زندگی خوب و مهربونه عطر و بوش همین غم و شادیه کوچیک و بزرگمونه.💖
حالا یخورده بیشتر برای خودتون وقت بزارید یخورده به خودتون برسید بخدا هیچی بهتر از سلامتی نیست 

همه جای بدنم م شده دکتر میگه از اعصابه خیلی از مشکلات منشا عصبی دارن امیدوارم هیچ بنده خدایی درگیرش نشه

همه جای بدنم م شده دکتر میگه از اعصابه خیلی از مشکلات منشا عصبی دارن امیدوارم هیچ بنده خدایی درگیرش ...

راست میگه 😔😔ههههمه دردا مال اعصابه بخدا،الهی آمین...شما یخورده به خودتون زمان بدین یخورده استراحت پاک خودتون فراموش کردین 

2740

من همش ازدزدمیترسم الانکه میخایم ازپیش خانواده شوهر بریم تویه خونه دیگه خیلی میترسم وفکرش یک لحظه هم ولم نمیکنه چیکارکنم؟ 

راست میگه 😔😔ههههمه دردا مال اعصابه بخدا،الهی آمین...شما یخورده به خودتون زمان بدین یخورده استراحت ...

مممنونم از همدردیتون خیلی لطف کردید امروز بعد ۳ سال نشستم یه فیلم نگاه کردم چون همش پای درس کوفتی بودم کاش میشد هر پدر مادری قبل بچه داد شدن میرفتن تست روان میدادن💔

من همش ازدزدمیترسم الانکه میخایم ازپیش خانواده شوهر بریم تویه خونه دیگه خیلی میترسم وفکرش یک لحظه هم ...

شما فوبیا دارین...گلم یه دوربین با دزدگیر بزارید و درهای ضد سرقت دیگه از چی میترسین ایییینهمه آدم دور از خانواده فامیل زندگی می‌کنند 

فکر میکردم سرویس بهداشتی یعنی ست کامل وسایل بهداشتی مث حوله و...

یبارم از دم ی مغازه رد شدم از این فنر بزرگا که برای ماشینه داشت بعد فکر میکردم میشه باهاش رفت تو اسمون

فک میکردم خانما موقع زایمان عق میزنن و بچه میاد بیرون😂

باز باران با ترانه   با گوهر های فراوان.  می خورد بر بام خانه  یادم آرد روز باران  گردش یک روز دیرین   خوب و شیرین   توی جنگل های گیلان   کودکی ده ساله بودم   نرم و نازک   چست و چابک   با دو پای کودکانه   می دویدم همچو آهو   می پریدم از سر جو   دور میگشتم ز خانه   می شنیدم از پرنده   از لب باد وزنده   داستان های نهانی   راز های زندگانی   برق چون شمشیر بران   پاره میکرد ابر ها را   تندر دیوانه غران   مشت میزد ابر ها را   جنگل از باد گریزان   چرخ ها میزد چو دریا   دانه های گرد باران   پهن میگشتند هرجا   بس گوارا بود باران   به چه زیبا بود باران   می شنیدم اندر این گوهر فشانی   رازهای جاودانی   بشنو از من کودک من   پیش چشم مرد فردا   زندگانی خواه تیره خواه روشن   هست زیبا   هست زیبا   هست زیبا
2706