2737
2734
عنوان

چرت ترین فکرتون تو بچگی چی بوده

780 بازدید | 67 پست

وقتی تازه پ... شدم فکر میکردم هرکی بشه خدا هر موقع بخواد حامله می‌کن پس نباید نگا به نامحرم کنه اونموقع فبلم انا میداد دختره تو عقد حامله شد میگفتم وایی این چون به فک پسره بود حامله شده وای هیچ وقت نگا به مردا نمیکردم میگفت اگ کنم حامله میشم😑😂🤦‍♀️مثل تو فیلم انام خلاصه انقدر اسن رفتارم طول کشید تا الان که با وجود شعور وهمین موضوع باز نگا مردا نمیکنم😂😂😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

یه انباری داشتیم بالاش یه در کوچیک بود که می‌خورد به پشت بوم من فکر میکردم پشت این در یه سرزمین جادوییه یا یه عالمه گنجه یه بار رفتم رو صندلی از روی صندلی رفتم رو میز و یه عالمه وسایل که اونجا بود برم درو باز کنم که یهو از همون بالا افتادم پایین خدا رحم کرد چیزیم نشدااا بعد چشم سفید بودم خیلی راحت بلندشم لباسامو تکوندم صدای همه اومد گفتن چییی بوود خیییییلی شیک و ریلکس گفتم هیچی گربه بود😑 رفتم کنار حوض لباسامو پاک کردم دستامو شستم اومدم مثل بچه آدم نشستم چاییمو خوردم انگار نه انگار که چه غلطی کردم😂😂😂

خونه ی ما دورِ دوره پشت کوه‌های صبوره پشت دَشتای طلایی پشت صحراهای خالی خونه ی ماست اونورِ آب  اونورِ موجهای بی تاب پشت جنگلای سروه توی رویاست،توی یه خواب،پشت اقیانوسِ آبی پشت باغای گلابی اونور باغای انگور پشت کندوهای زنبور خونه ما پشت ابرهاست اونور دلتنگیِ ماست تهِ جاده های خیسه پشت بارون پشت دریاست💖💖💖💖💖💖💖بودنت هنوز مثل بارونه تازه و خنک و ناز و آرومه حتی الان از پشت این دیوار که ساختن تا دوستت نداشته باشم اَتل و متل بهار بیرونه مرغابی تو باغش میخونه باغ من سرده همه ی گلاش پژمرده دونه دونه بارون بارونه...بارون بارونه...بارون بارونه...بارون بارونه دلم تنگه پرتقال من گلپر سبزه قلب زار من منو ببخش از برای تو هرچی که بخوای میارم اَتل و متل نازنین دل زندگی خوب و مهربونه عطر و بوش همین غم و شادیه کوچیک و بزرگمونه.💖
یه انباری داشتیم بالاش یه در کوچیک بود که می‌خورد به پشت بوم من فکر میکردم پشت این در یه سرزمین جادو ...

وای من فکر میکردم پشت تلویزیون سرزمین عجایب تام وجریان توشن یخ بار زدم تلویزیون رو شکستم که برن توش😂😂😂پیش تا وجری

2740

[QUOTE=336882997]وای من فکر میکردم پشت تلویزیون سرزمین عجایب تام وجریان توشن یخ بار زدم]

وااااایییییی 😂😂😂😂😂

خونه ی ما دورِ دوره پشت کوه‌های صبوره پشت دَشتای طلایی پشت صحراهای خالی خونه ی ماست اونورِ آب  اونورِ موجهای بی تاب پشت جنگلای سروه توی رویاست،توی یه خواب،پشت اقیانوسِ آبی پشت باغای گلابی اونور باغای انگور پشت کندوهای زنبور خونه ما پشت ابرهاست اونور دلتنگیِ ماست تهِ جاده های خیسه پشت بارون پشت دریاست💖💖💖💖💖💖💖بودنت هنوز مثل بارونه تازه و خنک و ناز و آرومه حتی الان از پشت این دیوار که ساختن تا دوستت نداشته باشم اَتل و متل بهار بیرونه مرغابی تو باغش میخونه باغ من سرده همه ی گلاش پژمرده دونه دونه بارون بارونه...بارون بارونه...بارون بارونه...بارون بارونه دلم تنگه پرتقال من گلپر سبزه قلب زار من منو ببخش از برای تو هرچی که بخوای میارم اَتل و متل نازنین دل زندگی خوب و مهربونه عطر و بوش همین غم و شادیه کوچیک و بزرگمونه.💖
[QUOTE=336882997]وای من فکر میکردم پشت تلویزیون سرزمین عجایب تام وجریان توشن یخ بار زدم] وااااایییی ...

یه بار دیگم رفتم رو نورگیر که برم تو دیش ماهواره پیش تام وجری شیشه شکست پرت شدم پایین پاهام جر خورد کارم کشید بخیر و بیمارستان

لگو

اگه کسی اَه اَه و پیف پیف کرد تقصیر تووووو

شورت که خونی میشد ، میدیدم طرف داره میشوره به خودم میگفتم کدوم خری تو شو*رت این بنده خدا رُب ریخته آخه

شبی زیر باران برقصان مرا ، میان خیابان برقصان مرا ، میان ترافیک و دود و مه نفس گیر تهران برقصان مرا
یه بار دیگم رفتم رو نورگیر که برم تو دیش ماهواره پیش تام وجری شیشه شکست پرت شدم پایین پاهام جر خورد ...

اوووووه 😂😂😂من فقط همین یه بار اینکارو کردم بعد میگفتم ببین این سرزمین جادوییه سحرآمیزه به این راحتی نمیشه رفت یه ورد داره باید بخونی که تو بلدش نیستی پس ولش کن 😁ولی همیشه میرفتم نگاهش میکردم 

خوبه کهه😂😂

یاد همون بچگی 🥺🥺🥺

2706