2737
2734
عنوان

شوهرم به از۱۷سال زندگی مشترک یک رازی را گفت

| مشاهده متن کامل بحث + 2320 بازدید | 71 پست
😂😂😂والا یکی نیست بگه اخه این چه کاری بود مرد؟۱۷سال نگفتی بعد ازاینم نمیگفتی دیگه 

اوفففففففف مادر شوهر من اومد خونمون چهارسال پیش بود ما طبقه بالاشون بودیم .بعد دیدم تو راه پله داره با شوهرم حرف میزنه و شوهرم میگه نمیخاد حالا بیا تو .بعدش دو سال گذشته بود شوهرم گفت یادته فلان روز مامانم اومد بالا شیرینی پخته بود آورد؟ گفتم خب ؟؟؟؟؟گفت مامانم بهم گفت ربع سکه براتون گرفتم یادم رفت بهتون بدم برم بیارمش منم گفتم نمیخاد حالا بعد بیارش دیگه نیاورد منم نگفتم 

گفتم خیلی متاسفم برات خب میزاشتی بره بیاره 

شوهرم گفت بیخیال 

ساعت یازده شب بود گفتم میری میگیریش گفت باشه 

رفته بود گفته بود پول لازمم ربع سکه گفتی خریدی برام راست گفتی ؟اونم بهش داده بودش گفته بود خوب شد اومدی بگیریش خودم روم نشد بهت بدمش از طرفی همش میرم بیرون استرس داشتم تو خونه گم و گور نشه .البته مادرشوهر من بسیار مارمولکه

خدایا کمکم کن ،آدمهایی که دوستشون ندارم دست از سرم بردارن ....😔چقدر تحمیل میکنن خودشون رو اه 
نامیده عزیز جان من هم چیزی نمیگم ایقد ازش میترسم تا میبینمش تمام بدنم میلرزه

همسرتون همون اوایل باید پیگیرش میشد ،الاتم واقعا همین راز تویه سینه خودش نگه می‌داشت بهتر بود ،اینطوری فکر و خیالت شما رو بهم ریخته ....

هیچ وقت از مادر شوهرت نترس ،چه دلیلی برای ترسیدن داری ؟؟؟احترام نگه داشتن خوبه .اما هیچ وقت ضعیف نباش .

من اگه بجای شما باشم یبار سر حرف میکشونم به طلا ،و میگم همسرم او سرویس نامزد قبلیشو چکار کرد ؟؟؟کاشکی الان داشتش یا شما براش نگهش می‌داشتید الان میزدم به یه زخمی .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بعد ۱۷ سال دیگه چه طلایی نه شوهرت بگیر بوده نه مادرش طلا بده هست فقط خودت خراب میشی این وسط. نمیدونی چند گرم بوده؟

مادرم ميگه :به ديوار تكيه كن ولى به مردها ، نه …!كه ديوار اگر پشتت را خالى كرد سنگ است و گچ، نهايت سرت ميشكند …!ولی اگر مردى رهايت كرد دلت ميشكند روح و تمام زندگيت ميشكند و زنى كه بشكند سنگ ميشود، سرد و سختكه نه ميخندد، و نه ميگريد …و اين يعنى فاجعه…فاجعه زنيست كه از دلدادگى ترسيده.❤️❤️❤️❤️❤️(ازتون یه خواهشی دارم از شمایی که امضامو میخونی...مادری یا خانوم خونه یا شاغل و یا همه اینا... لطفا موقعی که تو خونه مشغول کاری، اگه شیشه مربا تموم شد ،اگه جعبه مقوایی پیتزا و شیرینی خالی شد ،اگه شامپو تموم شد،قوطی شیر خشک دلبندت خالی شد،شيشه خيارشور و سس و آب معدنی و بطری آب میوه تموم شد،اگه خواستی اسباب بازی شکسته يا هرچیز پلاستیکی يا مقوايي يا فلزي و شيشه اي دور بندازی...یه کیسه پلاستیکی بزرگ بزار دم در هرموقع یکی از اینا تموم شدن لطف کن بندازش داخل اون کیسه و وقتی پر شد سرشو گره بزن، یا بندازش ظرف زباله یا ازش آویزون کن.میدونی چقد اجر کارت میشه؟؟ هم در حق طبیعت و هم در حق اون انسان زباله گردی که ضایعات بازیافتی خشك جمع میکنه لطف بزرگی میکنی و میدونم که پاداش این کار خوبت یه جایی به خودت برمیگرده 🙏🙏💚💚💚)اسم اين كار تفكيك زباله خشك در مبدا است كه در اكثريت كشورهاي اروپايي و جهان اول انجام ميشه
اوفففففففف مادر شوهر من اومد خونمون چهارسال پیش بود ما طبقه بالاشون بودیم .بعد دیدم تو راه پله داره ...

بازم دست مادر شوهرت درد نکنه براتون نگهش داشته ،مادر شوهر من بعد ۱۵ سال که عروسشم فقططططط از ما کنده و برده .تویه هیچ مناسبتی کادو نداده و انتظار تبریک و کادو همیشه داشته و داره .

2731
اوفففففففف مادر شوهر من اومد خونمون چهارسال پیش بود ما طبقه بالاشون بودیم .بعد دیدم تو راه پله داره ...

باز دستش دردنکنه اگرم مارمولکه خیرش میرسه من تو نینی سایت از شوهرا و مادرشوهرا و کلا قوم شوهر یه چیییییزایی خوندم که ناخوداگاه از فامیلای بابام خوشم نمیاد دیگه😂😂😂

2740
باز دستش دردنکنه اگرم مارمولکه خیرش میرسه من تو نینی سایت از شوهرا و مادرشوهرا و کلا قوم شوهر یه چیی ...

باور کن خیلی از خواهر شوهر و مادر شوهرا ،از انسان بودن فقط ظاهرشو دارن و تمام عقده ها و مشکلات روانی خودشون سر عروس و زندگی عروسشون پیاده میکنن ،البته مطمعنا مادر و خواهر شوهر های با شخصیت هم کم نداریم.....

بازم دست مادر شوهرت درد نکنه براتون نگهش داشته ،مادر شوهر من بعد ۱۵ سال که عروسشم فقططططط از ما کنده ...

اوقففففففففف همین امشب داشتم سر پولایی که مادر شوهرم اوایل زندگیمون ازمون کند دعوا میکردم سه ساله قطع رابطه کامل هستم حتی آدرس خونمم ندارن .منتها سکه رو حالا گفته اگه یادشون موند میدم بهشون یادشونم نموند نمیدم .انقدر کنده که یه ربع سکه هیچی نیست 

خدایا کمکم کن ،آدمهایی که دوستشون ندارم دست از سرم بردارن ....😔چقدر تحمیل میکنن خودشون رو اه 

منم شوهرم تو مجردیش با مادرش شریکی طلا خریدن . الان طلاها دست اونه ی سرویس گردنی و گوشواره . چند سری تو نامزدی گفت میدم بهت واس توعه فلانه .چندبارم ب شوهرم گفتم بگیر ‌. نگو شوهرم ب باباش بدهکاره  . مادر پدرش سر پوله بحثشون شده .مامانه گفته من بجای پول طلارو برداشتم.خودش گفت میدونم واس توعه امانت دستم اما طلاهای منم اخرش واس توعه دختر ک نداره منم یدونه عروسم 

ترکیب رنگ مو خواستی تاپیک رنگ مو رو ببین و سوال کن
باز دستش دردنکنه اگرم مارمولکه خیرش میرسه من تو نینی سایت از شوهرا و مادرشوهرا و کلا قوم شوهر یه چیی ...

😂😂😂😂😂😂فامیلای بابا که فامیل حساب نمیشن

مادرشوهر من اومد روز بعد عروسی کادوهایی که فامیلاشون داده بودن و ازم گرفت گفت من براشون بردم که آوردن

حالا فکر کن سرویس طلا بخواد بهم بده😂 

شوهرت همون موقع باید ازش میگرفت و میداد بهت که نداده

شوهرای معذرت میخوام پخمه از این کارا تو مجردی زیاد کردن

مثل شوهر من که خونه ای که میتونست بخره رو واسه برادرش خرید گفت مستاجره

حالا اون صابخونه ست و ما مستاجر 

خدایا میشه بغلم کنی ؟🙏                                                موهامو ناز کنی؟🙏.                                                         گریه کنم 🥺                                                                            گریه کنم 🥲                                                                   گریه کنم 😭
2706