2733
2739

دیشب شوهرم بهم گفت من،قبل از شما واسه ی دختر دیگه خواستگاری رفتم خانواده دختر قبولم کردن وبهم گفتم واسه دخترمون یک سرویس طلا بگیر، خواستگاری بهم میخوره شوهرم سرویس طلا را به مادرش امانت میده، الان شوهرم بعد از۱۷ سال زندگی مشترک میگه،نه مادرش سرویسو داده ونه شوهرم از مادرش گرفته در صورتی که خودمون از نظر اقتصادی خیلی در تنگنا هستیم که با دوتا بچه تو سوییت زندگی میکنم شما باشید چکار میکنید ازتون راهنمایی میخام دخترم کلاس دهم می‌کنه به مادرت مگم که بابام گفته روز دختر واست سرویس طلا خریرم وپیش مادر جون گذاشتم،الان شوهرم میگه شوخی کردم،از مادرش به شدت میترسه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2742

ول کن بابا ، شوهرامون مجرد بودن شاید خیلی خرج ها برای خانواده کرده باشن به ما چه

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
2740

😂😂😂😂😂😂من بودم خون بپا میکردم .تا سرویس رو نمیگرفتم خون بپا میکردم .البته تو مثل من نباش من بد آموزی دارم 

خدایا کمکم کن ،آدمهایی که دوستشون ندارم دست از سرم بردارن ....😔چقدر تحمیل میکنن خودشون رو اه 
2706