2733
2734
عنوان

تا من باشم فداکاری نکنم

125 بازدید | 11 پست

امشب تولد یهویی دعوت شدم دوست  خواهر دوستم  نمیشناختمش البته تولد نبود گفتن بریم بیرون منم پیشنهاد دادم کیک بخریم دوستم خواست حساب کنه از من اصرار که من حساب کنم آخر با زور من حساب کردم دوستم از کارتم عکس گرفت گفت نصفشو پس میدم  ۳۰۰دادم پول کیک چون کادو نخریده بودیم ولی پس نداد تا الان البته خود دختره که تولدش بود خوراکی گرفت و رفتیم پارک پول اسنپ رو زد حالا خودم موندم لنگ پول

دخت شیرازی✨  آقایون به هیچ عنوان درخواست دوستی ندن و تاپیکایی که بهشون مربوط نیست پست نزارن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

یا یادش رفته یا فردا میزنه یا پرروئه اگه تا فرداشب خبری نشد بهش پیام بده بگو فلانی قراره ی جابجایی انجام بدم کارتم ک آپ داره موجودیتش کمه ممنونت میشم اون مبلغی که قرار بود و برام جابجا کنی 

خدایا شکرت♥️
حساب نمیکردی خب مگه زورت کردن

خب روم نشد چون یهویی زنگ زد گفت یه ساعت دیگه بیا خیلی اصرار کرد گفتم کادو که نگرفتیم

دخت شیرازی✨  آقایون به هیچ عنوان درخواست دوستی ندن و تاپیکایی که بهشون مربوط نیست پست نزارن
2738
چقد بیکاری بخدا من ببینم جمعی پول باید زیاد خرج کنم بیرون اینا نمیرم😂😂نهابتش با عشقم میریم ی دور م ...

نمیدونم چرا هرجا میرم من حساب میکنم😑تازه اونا پولدارن

یا یادش رفته یا فردا میزنه یا پرروئه اگه تا فرداشب خبری نشد بهش پیام بده بگو فلانی قراره ی جابجایی ا ...

دختر بدی نیست چون یه سری رفته بودیم کافه اون حساب کرد البته من شب دونگشو براش زدم

خب روم نشد چون یهویی زنگ زد گفت یه ساعت دیگه بیا خیلی اصرار کرد گفتم کادو که نگرفتیم

میتونستی بعدا کادو بدی یا سر راه چیزی بخری اونی که یهویی تولد دعوت میکنه توقع کادو آنچنانی نباید داشته باشه حالا اشکال نداره تجربه شد واست

🤩😍خدایاشکرت🤲🤍🌹فندق مامان امشب ۱۴۰۲/۲/۱  اولین تکوناتو حس کردم 😍