2737
2739
عنوان

شوهرم جنم و عرضه نداره

| مشاهده متن کامل بحث + 771 بازدید | 51 پست
حدود ۲۰۰ و خرده ای پرایدش بفروشه 

نمیدونم چی بگم اخه دویست تومن که الان نمیشه شغل راه انداخت البته نمیخام ناامید کنم شما رو ولی خیلی کم مخصوصا اگه شهر بزرگید.

بعدشم اگه این دیگه سرمایتونه باید تو یک راه خیلی مطمئن صرفش کنید ببینید نمتونه شوهرتون با کسی شریک بشه

نمیدونم چی بگم اخه دویست تومن که الان نمیشه شغل راه انداخت البته نمیخام ناامید کنم شما رو ولی خیلی ک ...

یه مغازه داره باباش میتونه اونجا رو راه بندازه ولی پونزده متری از سر کوچه فاصله داره 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شما نظری دارین ک بتونیم موفق بشیم اگه کار خوبی باشه میتونم طلا هم بفروشم بخدا دیگه عاصی شدم از فکر و ...

به این کار که بدون فکر درست و با فروختن همه سرمایه شروع کردن میگن قمار....

این مشکل بیست شال پیش بابای من با مادرم داشت ولی من همیشه حق به بابام میدادم چون مردا همیشه پیچ و خم راه نگاه میکنن.

2728
خو هنرش تو چیه چه کاری قبلا انجام داده بعدش موقعیت اون مغازه کجای شهره؟

اولین کوچه ای ک به چهارراهه منتهی میشه 

چهار راهش مرکز خرید اینانیستخودش لباس ورزشی دوست داره بزنه

مصالح ساختمونی داشتع قبلا هنری خاصی نداره

خب شما از همچين ادمي توقع زيادي دارين

شوهر شما بايد كارمند و شغلاي اينطوري داشته باشه..

مگه شوخيه ادم اينجوي كاسب بشه؟

اصلا ريسك نكن ك هرچي داري بر باد ميزي

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
اولین کوچه ای ک به چهارراهه منتهی میشه  چهار راهش مرکز خرید اینانیستخودش لباس ورزشی دوست داره ...

کاسب میشناسم زیادد. ولی کاسب جماعت خیلی وضعش خوب نیست ،البته هیچ قشری الان وعضش خوب نیست ولی این باید بدونین که قدرت خرید مردم روز به روز داره میاد پایین تر.

میتونین شما خودتون شروع کنین به اموزش دیدن و توی بازار های مالی کار کنین؟ البته راهش میتونم بهتون بگم چون خودم کار میکنم.میتونین؟

2738
آره بگین ممنون میشم فقط تو رو خدا کار خوبیه بدردم میخوره

کارش که خوبیش اینه تو خونه نشستی و پول در میاری ولی شما با یک علم و دانشی از تحلیل قیمت ها مثل بازار واقعی فقط از طریق تلفن همراه خرید و فروش انجام میدین و سود میکنین!فقط مشکلی که هست اینکه که تا یکسال باید قول بدین که فقط تمرین کنید و حتی اگر میخاین پولی وارد کنین از یک میلیون بیشتر نباشه. 

ادامه بدم؟

بخدا کلافم از دستش شوهر مردم میبینم حسرت میخورم انقدر گردن کلفتند با این طرز فکرش انگار باید همچنان ...

شوهرم ی ماشین داشت واسا فروش ب بابام.تمام جزئیات رو‌گفت.بابام گفت اگه پرسیدن دروغ نگو لازم نیست همه حقیقت رو بگی

2706