2733
2739

دوستان امیدوارم قضاوتم نکنید 

اما خیلی دلم گرفته

من واقعا باهوش بودم ن اینکه حرف خودم باشه همه معلم ها هم میگفتن 

اما کسایی میشناسم با درس متوسط پزشک شدن فقط به خاطر داشتن سهمیه !

پدر منم به جنگ رفت اما سالم برگشت ولی بعدش فوت کرد

آخه می‌تونستن پولش رو بهشون بدن یا خونه بدن یا امکانات آموزشی فراهم کنن

چرا با رتبه داغون صد هزار حتی میرن پزشکی 

من تا ارشد رو دولتی خوندم 

ولی همیشه غمی ته دلمه

محل کارم وقتی پزشکا رو میبینم که برای من دماغ کج می‌کنن 

یا کلاس میذارن( اکثرا سهمیه جانبازی یا هیات علمی دارن به خدا)

اصلا هم علاقه ای به رشتشون ندارن فقط برای پز اومدن به بیمار توجه نمیکنن گاهی اشتباهاتشون رو من گوشزد میکنم 

تا جایی که یک بار یک استاد متشخصشون که خودش هم گله داره از سهمیه ها ..مقابل همشون به من اشاره کرد و گفت این خانم از صدتای شما کاربلدتره با اینکه فقط دیده و تجربی با بیمارا سرو کله زده

طوری که الان  با من بد شدن

میگم خدایا کاش من جاشون بودم نشون میدادم فروتنی ینی چی

الان کارمندم و تووی کارمم خوبم

ولی خیلی دلم میگیره 

دلم میخواد فراموش کنم

حس میکنم به هدر رفتم😔

چرا جلوی این بی عدالتیا رو نمیگیرن

الان میان میگن نههه سهمیه شون جداست و با خودشون رقابت میکنن،چ ربطی داره؟؟مهم اینه با هر فریب کاری هست راهشون میدن دانشگاه

خدایا این بیشتر از اون چیزی بودکه براش دعا کرده بودم، شکرت❣️💖❣️💖❣️💖

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

برو شکر کن شغل داری. حوصله داری اینجا طومار مینویسی. پزشکی هم سختیای زیادی داره زندکی نمیمونه برا آدم

مادرم ميگه :به ديوار تكيه كن ولى به مردها ، نه …!كه ديوار اگر پشتت را خالى كرد سنگ است و گچ، نهايت سرت ميشكند …!ولی اگر مردى رهايت كرد دلت ميشكند روح و تمام زندگيت ميشكند و زنى كه بشكند سنگ ميشود، سرد و سختكه نه ميخندد، و نه ميگريد …و اين يعنى فاجعه…فاجعه زنيست كه از دلدادگى ترسيده.❤️❤️❤️❤️❤️(ازتون یه خواهشی دارم از شمایی که امضامو میخونی...مادری یا خانوم خونه یا شاغل و یا همه اینا... لطفا موقعی که تو خونه مشغول کاری، اگه شیشه مربا تموم شد ،اگه جعبه مقوایی پیتزا و شیرینی خالی شد ،اگه شامپو تموم شد،قوطی شیر خشک دلبندت خالی شد،شيشه خيارشور و سس و آب معدنی و بطری آب میوه تموم شد،اگه خواستی اسباب بازی شکسته يا هرچیز پلاستیکی يا مقوايي يا فلزي و شيشه اي دور بندازی...یه کیسه پلاستیکی بزرگ بزار دم در هرموقع یکی از اینا تموم شدن لطف کن بندازش داخل اون کیسه و وقتی پر شد سرشو گره بزن، یا بندازش ظرف زباله یا ازش آویزون کن.میدونی چقد اجر کارت میشه؟؟ هم در حق طبیعت و هم در حق اون انسان زباله گردی که ضایعات بازیافتی خشك جمع میکنه لطف بزرگی میکنی و میدونم که پاداش این کار خوبت یه جایی به خودت برمیگرده 🙏🙏💚💚💚)اسم اين كار تفكيك زباله خشك در مبدا است كه در اكثريت كشورهاي اروپايي و جهان اول انجام ميشه
2738
الان میان میگن نههه سهمیه شون جداست و با خودشون رقابت میکنن،چ ربطی داره؟؟مهم اینه با هر فریب کاری هس ...

نه حتی تو آزمون های استخدامی هم کاملا محسوسه که خیلی زاحت تر از بی سهمیه ها قبول میشن . هرکی بیاد بگه دهنشو گل میگیرم 😂

مادرم ميگه :به ديوار تكيه كن ولى به مردها ، نه …!كه ديوار اگر پشتت را خالى كرد سنگ است و گچ، نهايت سرت ميشكند …!ولی اگر مردى رهايت كرد دلت ميشكند روح و تمام زندگيت ميشكند و زنى كه بشكند سنگ ميشود، سرد و سختكه نه ميخندد، و نه ميگريد …و اين يعنى فاجعه…فاجعه زنيست كه از دلدادگى ترسيده.❤️❤️❤️❤️❤️(ازتون یه خواهشی دارم از شمایی که امضامو میخونی...مادری یا خانوم خونه یا شاغل و یا همه اینا... لطفا موقعی که تو خونه مشغول کاری، اگه شیشه مربا تموم شد ،اگه جعبه مقوایی پیتزا و شیرینی خالی شد ،اگه شامپو تموم شد،قوطی شیر خشک دلبندت خالی شد،شيشه خيارشور و سس و آب معدنی و بطری آب میوه تموم شد،اگه خواستی اسباب بازی شکسته يا هرچیز پلاستیکی يا مقوايي يا فلزي و شيشه اي دور بندازی...یه کیسه پلاستیکی بزرگ بزار دم در هرموقع یکی از اینا تموم شدن لطف کن بندازش داخل اون کیسه و وقتی پر شد سرشو گره بزن، یا بندازش ظرف زباله یا ازش آویزون کن.میدونی چقد اجر کارت میشه؟؟ هم در حق طبیعت و هم در حق اون انسان زباله گردی که ضایعات بازیافتی خشك جمع میکنه لطف بزرگی میکنی و میدونم که پاداش این کار خوبت یه جایی به خودت برمیگرده 🙏🙏💚💚💚)اسم اين كار تفكيك زباله خشك در مبدا است كه در اكثريت كشورهاي اروپايي و جهان اول انجام ميشه

خدا رو شکررر سهمیه ندارم سهمیه حرام خوریه 

اینکه با سهمیه پزشک بشم می‌خوام صد سال سیاه و سفید پزشک حروم خوری نشم چه فایده آخرت رو چه کنم

نی نی یار حذف تاپیک2 ⬅️ niniyar_1 🟧 نی نی یار شب ⬅️ niniyar_2 🟥 نی نی یار 3 ⬅️ niniyar_3 🟪 نی نی یار پنج ⬅️ niniyar_5 .🌸 نی نی یار یک با تگ جایی نمیاد فقط حذف تاپیک خصوصی هست .
2706