2733
2734
هم شماهم همسرتون شوکه شدین برای همین این حرفارو میزنین یکم آروم بشین مطمنن نظرتون عوض میشه عزیزم&nbs ...

هر چی میگذره حالم داره بدتر میشه 

من و نی نیه هشت هفتم خدا بدون هیچ درمانی باردار شدم.مرسی خدا
ولی قبول کن اگه پدر و مادرش نخوانش بدتره

اسی خیلی بچه ساله یه بچه ی شیطون هم داره رسما یه مادر بی انرژی بی اعصابه اون بچه با یه شخصیت داغون بزرگ‌میشه

دستت فقط توی جیب خودت باشه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ولی قبول کن اگه پدر و مادرش نخوانش بدتره

بله عزیزم این خیلی بده که پدر و مادر بچه ای رو نخوان 

ولی معمولا این اتفاق نمیفته 

ممکنه اولش شوکه بشن وقتی ناخواسته بارداری اتفاق بیفته 

ولی همین که یکم گذشت و بچه به دنیا اومد 

اون بچه میشه همه دنیاشون 

این حقیقتیه که بین خیلی از اطرافیانمون دیدیم 

که بعدش اصلا به این فکر هم نمیکنن که این بچه رو نخوان 

در کل اگه کشی واقعا شرایط نداره

باید مواظب باشه که بارداری اتفاق نیفته 

ولی وقتی اتفاق افتاد نمیشه جون یه موجود زنده رو گرفت 

2728

منم بچم ۵ ماهشه شیر میدم الان ده روزه از پریودیم عقب افتاده تست دادم نبودم ولی خیلی میترسم🚶‍♂️🖤

ولنتاین بود.پسره با رلش قرار میزاره تو خیابون همدیگرو ببینن،وقتی دختره میا پسره به رلش یه عروسک کادو میده .دختره ناراحت میشه پرتش میکنه وسط خیابون.انتطار داشت براش حلقه گرفته باشه.پسره با عجله میره عروسک رو بیاره که ماشین میزنه بهش و میمیره.سر خاکش دختره گریه میکرد همزمان که گریه میکرد عروسک تو دستش رو فشار میده میبنه صدا میده پارش میکنه و میبنیه یه حلقه داخلشه و اونجاس که میگن گاهی وقتا خیلی زود دیر میشه🚶‍♂️🖤

استارتر عزیزم یکم صبر کن آرامش خودتو به دست میاری

خدا هدیه قشنگی گذاشته توی دلت امیدوارم خودش هم توانایی نگهداری از این هدیه رو بهت بده 

ان شاءالله این بچه برات خیر و برکت میاره و یه بچه باهوش و خوشکل میشه که هم خودت هم شوهرت عاشقش میشید 

2738
نه خیلی کم از شوهرت نیست؟

کاش میدونستی با این حرف چقد میشه دل بشکنی

ولنتاین بود.پسره با رلش قرار میزاره تو خیابون همدیگرو ببینن،وقتی دختره میا پسره به رلش یه عروسک کادو میده .دختره ناراحت میشه پرتش میکنه وسط خیابون.انتطار داشت براش حلقه گرفته باشه.پسره با عجله میره عروسک رو بیاره که ماشین میزنه بهش و میمیره.سر خاکش دختره گریه میکرد همزمان که گریه میکرد عروسک تو دستش رو فشار میده میبنه صدا میده پارش میکنه و میبنیه یه حلقه داخلشه و اونجاس که میگن گاهی وقتا خیلی زود دیر میشه🚶‍♂️🖤
خرم دیگه همیشه از کاندوم استفاده کردیم دفه اخر نه فک نمیکردم بازدار بشم میشه نباشم

یک باااااار هم نباید رها میکردی!

دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...
وای شیر به شیر وحشتناکخ

یعنی چی🤔

اسی فقط میدونم با این روحیه بچه دوم یعنی نابودی روان و جسمت

الان با مامان حرف میزدم میگفت بیارش من میدونم کمک اونا یکماه بعدش کل سختیش با مادره بعد شروع کرد ب سرزنش خب چرا گذاشتی بیخود کردی

من و نی نیه هشت هفتم خدا بدون هیچ درمانی باردار شدم.مرسی خدا
2706