2733
2734
نه خیلی کم از شوهرت نیست؟

پس ازکیه ولی امادیشو ندارم نمیخام فک نمیکردم باردار باشم احتمال داره اشتباه باشه

من و نی نیه هشت هفتم خدا بدون هیچ درمانی باردار شدم.مرسی خدا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
و مایی که مناظر بی بی چک مثبتیم سه ساله..

خدا بشما بذه دوقلو بخدا ما امادگی نداریم کن بچم تازه سه سالش شده یکم داریم عین ادم میخابیم میریم بیرون من انقد بیزار بودم از بچه ب بچه دوم فک نمیکردم وای همه چیز از اول هنوز دستم تو پی پی دخترمع 

پس ازکیه ولی امادیشو ندارم نمیخام فک نمیکردم باردار باشم احتمال داره اشتباه باشه

عزیزم انقد استرس نداشته باش 

آروم باش 

کاریه که شده 

خدا دلش خواسته نعمتشو تو دل تو گذاشته 

اول شکرگزار باشو کم کم سعی کن با موقعیت پیش اومده کنار بیای.

اونم فرزندته مثل همین دختری که داری فرقی نداره فقط خیلی کوچیکتر و مظلومتر و معصومتره

اللّهم عجّل لولیک الفرج
اره احتمال داره ولی ی درصد...اگ کیست داشته باشی ..بی بی چکت میفرستی عکسشو ببینم

واقعا میشه نمیدونم کیست دارم یانه دوتا زدم هردوش دوخط شده میوم دارم 

خدا بشما بذه دوقلو بخدا ما امادگی نداریم کن بچم تازه سه سالش شده یکم داریم عین ادم میخابیم میریم بیر ...

آخه عزیزم انقد بدت میاد...خب یه جلوگیری مطمئن کن دیگه

عادت های اتمی و اثر مرکب
2740
آخه عزیزم انقد بدت میاد...خب یه جلوگیری مطمئن کن دیگه

خرم دیگه همیشه از کاندوم استفاده کردیم دفه اخر نه فک نمیکردم بازدار بشم میشه نباشم

خدا بشما بذه دوقلو بخدا ما امادگی نداریم کن بچم تازه سه سالش شده یکم داریم عین ادم میخابیم میریم بیر ...

عزیزم اول ممنون از دعای خیرت گلم  دوم 😔شرایط هرکس سختی خودشو داره  ،نمیدونم حکمتش چیه و چقدر بهش معتقدی ولی منی ک تلاش کردم چند سالو نشد با شمایی ک نخواستی و شد مقایسش میکنم میبینم تا خدا نخواد نمیشه اون باید بگه موجود باش تا بشه وگرنه هزار تا روش جلوگیریم داشته باشی بازم میشه اگر قرار برشدن باشه ،اگ بارداری اولش شوکه میشی ولی من بودم وقتی بهم میبخشید با دل و جون تو دلم میپذیرفتمش

خدایی که من توی قلبم دارم فقط خالق زیبایی و عشقه ♥️🌈♥️آرامش زندگیمو از وجود خدای مهربونم دارم ♥️ 💙بزرگ ترین دارایی من داشتن همسر مهربونمه که زیباترین هدیه ی خداست🙏💙مادر دختری به زیبایی گل رز هستم🌹👨‍👩‍👧🌹🤍🤍🤍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس، بزرگترین نعمت و باشکوه ترین لحظات دانستی،خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ، بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ،بگذار آرام باشم، به کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی،فاش میگویم این حس را تا کنون لمس نکرده بودم،اینگونه عاشقی کردن را خودت به من آموختی،احساس خودت به تمام بنده هایت …. آری حس مادری ام را میگویم😍
2706