2733
2739
عنوان

خانمهای مذهبی میاد لطفا

452 بازدید | 29 پست

دوستان من دیروز همسرم ازماموریت اومدن وامشب شام بیرون بودیم ومن متوجه نگاه سنگین صاحب رستوران شدم وبعدازتموم شدن شام همسرم رفتن دستاشون روبشورن من وبچه هام هم بیرون منتظر بودیم که دیدم صاحب رستوران زوم کرده رومو داره اشاره میکنه محل ندادنوبرگشتم دوباره همسرم دخترموصدا زدورفتیم دیدم بارداره تکرارمیکنه منم ناچار شدم ببخشید ببخشید تف انداختم روبه روش پسرش روانداخت پایین 

خداگواه چادرداشتم وکتونی پوشیده بودم همش دارم گریه میکنم میگم خدایا چه خطای ازم سرزده که این مرد بی شرف اجازه به خودش داده چه فکری کرده 

قلبم درد میکنه ازخدای خودم خجالت میکشم

توروخدا توهین نکنید تمام وجودم پرازدردشد

خواهر خوبم هرکجای دنیابری هرلذتی روبچشی بنبسته💚💚 روزگار مجبورت میکنه ی روزی ی جایی که اشک میریزی وبغض بدی درگلوداری برگردی درخونه ی اهل بیت🩵🩵🩵 وقتی پناهی نداری پناهگاه تو اهل بیت میشه  💖💖💖 تنهاراه امام حسین هست که گمراه نخواهی شد🩵🩵🩵سلام خدا برشاه خراسان علی ابن الموسی الرضا 💖💖💖💖

هیچی چیزی نشده

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم🥺🥺🥺❤وقتی یکی رو میبینین بچه اش کارغلطی کرده هی بش نگید چرا نگفتی،چرا باش حرف نمیزنی،شاید اون بچه...اونوخ بااین حرف دل مادرشوخون میکنی 🧡خدایاشکرت❤🧡پروفایلم نون خالی گذاشتم،دلتون نخواد😐/مهتابی سوخته سابق،حالا کسیم نمیشناسه ها،کلا من گمنامم🥺/😔خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است😔/یه صلوات مهمونم کنین🧡❤/

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
هیچی چیزی نشده

خیلی ازخدا خجالت کشیدم 

که چرا چکارکردم که این نامرد این کارکرد عذاب وجدان دیوانه م کرده

خواهر خوبم هرکجای دنیابری هرلذتی روبچشی بنبسته💚💚 روزگار مجبورت میکنه ی روزی ی جایی که اشک میریزی وبغض بدی درگلوداری برگردی درخونه ی اهل بیت🩵🩵🩵 وقتی پناهی نداری پناهگاه تو اهل بیت میشه  💖💖💖 تنهاراه امام حسین هست که گمراه نخواهی شد🩵🩵🩵سلام خدا برشاه خراسان علی ابن الموسی الرضا 💖💖💖💖

گفتم چیشده😅نگران نباش عزیزم مردای هول همه جا هستن ربطی به پوشش نداره 

یادمه سیزده سالم بود با کلی پشم و سیبیل😂😅 چادر میپوشیدم از یکی رد شدم گفت کاش بزرگ بودی میگرفتمت بعد سعی میکرد دنبالم کنه فکر کن یه دختر سیزده ساله!! 

2740
اون هرزه و چشم چرون بوده تو چرا از خدای خودت خجالت میکشی؟

میگم شاید کوتاهی کردم تو رفتارم میگم نکنه مراقب رفتارم نبودم

تو که خطایی نکردی 

اون مردک هرزه وچشم چرون بوده واگزارش کن به خدا 

بر چهره دلربای مهدی صلوات 💚💚💚   💚💚💚                اللهم صلی علی محمد وال محمد وعجل الفرجهم .                            اللهم عجل الولیک الفرج  به حق مادر پهلو شکسته 💔
خیلی ازخدا خجالت کشیدم  که چرا چکارکردم که این نامرد این کارکرد عذاب وجدان دیوانه م کرده

این مواقع تغییر مکان بدید سریع نگاه دوم مثل حکم چراغ سبز برای این افراد که چشمشون ناپاکه تلقی میشه

آقایون به هیچ وجهه در تاپیک های بنده حضور نداشته باشند کامنت نذارند لایک نکنند ریپلای نکنند.در جایی ام کامنت میذارم اصلا لایک یاریپلای نکنید
تو که خطایی نکردی  اون مردک هرزه وچشم چرون بوده واگزارش کن به خدا

بله انشالله به راه راست هدایت بشن

بابا مردا پر از فتیش جنسین تو بگو فاطمه زهرا بودم روبنده زدم بازم تصورت میکنن  ول کن عذاب وجدا ...

متاسفانه وحشتناکه منم چادریم خیلی بیشتر از قبلدارمرعایت میکنمب قول شما تصورات مردا قابل گفتن نیست

آقایون به هیچ وجهه در تاپیک های بنده حضور نداشته باشند کامنت نذارند لایک نکنند ریپلای نکنند.در جایی ام کامنت میذارم اصلا لایک یاریپلای نکنید
گفتم چیشده😅نگران نباش عزیزم مردای هول همه جا هستن ربطی به پوشش نداره  یادمه سیزده سالم بود با ...

بله اما اون لحظه یاد حضرت زینب افتادم که میون اون همه نامحرم چادرشو کشیدن چه کشیده

2706