2733
2734

بی خوابی شب

ضعف جسمی روحی

گریه های بی دلیل

اعصاب ضعیف

واقعا چرا زن ها مادر میشن با وجود سختی؟؟؟

من خودم مادرم..یک تار موی بچم هم ب دنیا نمیدم اما واقعا خستم خسته

من خیلی رکم اما بی ادب نیستم. اهل تعریف های آبکی هم نیستم...اگر هم بفهمم کسی بهم دروغ گفته هر کاری میکنم تا ثابت کنم دروغ میگه 

میل به بقا فک کنم

نی نی سایت چیست؟ جای عقده گشایی علیه معلمان😂من یک ایرانی مسلمانم همانطور که مشاهیر تشیع را دوست دارم تمام مشاهیر ایران راکه در راه وطن جنگیده اند،دوست دارم دلیلی نیست بین این دو جدایی بندازیم هرکس که برایمان اینوری یا آنوری تعیین میکند فقط فاصله بینمان را میخواهد دختر لر❤️ 
میل به بقا فک کنم

چی داره این دنیا که بخوایم بقا داشته باشیم

من خیلی رکم اما بی ادب نیستم. اهل تعریف های آبکی هم نیستم...اگر هم بفهمم کسی بهم دروغ گفته هر کاری میکنم تا ثابت کنم دروغ میگه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ذات هر موجودی همینه ، دیگه انسان که جای خود داره

کاربری خودم نیس ، تاپیک های قبل تاریخ فروردین ۴۰۲ گردن نمیگیرم 🤣  😂 کاربری خودم پریده بیرون هرکاری کردم رمزش بازیابی نشد ، این مال دوستمه دیگه لازم نداشت😘
2728

حماقت

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم🥺🥺🥺❤وقتی یکی رو میبینین بچه اش کارغلطی کرده هی بش نگید چرا نگفتی،چرا باش حرف نمیزنی،شاید اون بچه...اونوخ بااین حرف دل مادرشوخون میکنی 🧡خدایاشکرت❤🧡پروفایلم نون خالی گذاشتم،دلتون نخواد😐/مهتابی سوخته سابق،حالا کسیم نمیشناسه ها،کلا من گمنامم🥺/😔خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است😔/یه صلوات مهمونم کنین🧡❤/
2738
حماقت

راستش تا قبل اینکه مادر بشم هرکی این حرف رو میزد بهش میتوپیدم

اما الان میگم دقیقا حماقته مادرشدن.

چون دیگه هیچوقت خودت نیستی

چی داره این دنیا که بخوایم بقا داشته باشیم

شما بشخصه نمیخوای ولی یه چیزیه که در همه ما گذاشته شده

نی نی سایت چیست؟ جای عقده گشایی علیه معلمان😂من یک ایرانی مسلمانم همانطور که مشاهیر تشیع را دوست دارم تمام مشاهیر ایران راکه در راه وطن جنگیده اند،دوست دارم دلیلی نیست بین این دو جدایی بندازیم هرکس که برایمان اینوری یا آنوری تعیین میکند فقط فاصله بینمان را میخواهد دختر لر❤️ 
راستش تا قبل اینکه مادر بشم هرکی این حرف رو میزد بهش میتوپیدم اما الان میگم دقیقا حماقته مادرشدن. ...

چی باعث میشه خودتون نباشید؟

همون ولی نمیشه ام تجربش نکرد من ولی هنوز کف اونایی ام که جرئت میکنن دومی میارن واقعا باید خیلی قوی ...

من دیگه غلط بکنم ب دومی فکر کنم

رنج شیرینه دنیاست خدا بخاطرش شاکرم. دنیا محل رنجه حالا یه موقع تلخ یه موقع شیرین  زرنگ باش،رنج شیرین رو خودت انتخاب کن بنظرم. خدا هر کی داره براش حفظ کنه رنج تلخ درمان رو هیچ کس نچشه اگر چشیده بزودی کامش به شیرینی فرزندار شدن شیرین بشه و دامنش سبز بشه🙏🥹

کاش همش بیخوابی بود بزار بزرگتر بشه 

نوجوانی و هر روز یه تغییر یه رفتار جدید مگه چقد آدم میتونه نادیده بگیره و سکوت کنه منکه امشب داغونم شدم از دست دخترم 

گاهی اوقات واقعا غیر قابل تحملن 

خدااااای ممنونم برای دادهها و نداده هات😘🥰

عزیزم حق داری خسته باشی درکت می کنم 

منم با اینکه بچه دوست دارم ولی بخاطر همه اینهایی که گفتی و هزارتاسختی دیگه حاضر نیستم دومی رو بیارم 

این یکی که دارم رو خدا حفظ کنه برام ولی تازه کمی از اب و گل در امده کمی دارم نفس میکشم 

حاضر نیستم باز خودم رو اسیر کنم 

نه توانایی جسمیش رو دارم نه روحی واعصابش رو 

من یک مامان و همسر شاد، مهربون و خوش اندام هستم که میخوام دنیا رو مجبور کنم به کام من و همسر و پسرم بچرخه🧡🧡🧡خدایا متشکرم بابت همه چیز و دستم رو از الان به بعد، محکم‌تر بگیر و برو تا بریم😘😍😁
2706