2737
2734
عنوان

بیاین عکسام خونه خواهرم ببینید چه قدر خوشگله😍

| مشاهده متن کامل بحث + 133069 بازدید | 450 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به پر بازدید امشب خوش امدید🙂😂

خودتم خوش اومدی

یه مادر داری که نفس میکشه؟؟ خوشبختی و خودت بی خبری حسودیم میشه🥲 به همههههه ی اونایی که مامان دارن و تو بغلش🫂 اروم میشن..🥲. مادر ای زیبا ترین شعر خدا..... روحت شاد😔
2742
وا یک تست بگیربزن 

خیلی پیش امد عقب بندازم هر ماه نمیشه تست زد که

اینبار ته دلم دوست دارم حانله ناخواسته باشم😅

السلام علیک یا صاحب الزمان عج❤️ اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب الکبری سلام الله علیها 💙یا اللّهُ یا رَحمٰنُ یا رَحیم یا مقلب القلوب ثبت قلبی علی دینک 💚
عکسای تاپیک سروش صحتم ببینید می‌فهمید خودمم نیاز به توضیح نیست

سبز دوست داریا😘

عضوگروه نارنجی🧡تاریخ شروع ۱۰/۲۵🧡وزن اولیه۷۲😬وزن ثانویه ۱۱/۵:۶۹/۸۰۰😎وزن ثالثیه😅 ۶۸/۶۵۰:۱۱/۱۶😉وزن هدف اول ۶۵🔐هدف دوم۶۰🔐هدف نهایی ۵۸🔐💛من موفق میشم،دیگه وقتی عصبی بشم شکلات نمیخورم نوشابه انرژی زا و چیپس و کیک و کلوچه ممنوع🤧😜،،دوستان،کارآگاهان،کنجکاوان تاپیک اول مال من نیستتت من متاهلم چندساله ازدواج کردم
2740

فقط بلدید تو ذوق بزنید

من عاشق خونه خواهرم هستم و هر وقت میرم خونه اش با این لباسم عکس میگیرم

و اینکه من عکسم زیاد گذاشتم تو تاپیکا

تو تاپیک سروش صحت هم عکسم هست

چرا باید چهره یکی دیگه رو بذارم

خدانگهدار 

زیبا ترین روز زندگیم روزی بود که سروش صحت رو دیدم📚🍃💚زبان و ادبیات انگلیسی میخونم و دختری هستم عاشق ادبیات،کتاب،سینما و زبان 📚🥰✨️حوزه مطالعاتیم👈ادبیات اروپا و فلسفه غرب🤍لطفا کتابام و لپتابم رو هیچ وقت از من نگیرید.با تشکر😃🤝
خیلی پیش امد عقب بندازم هر ماه نمیشه تست زد که اینبار ته دلم دوست دارم حانله ناخواسته باشم😅

چرانمیشه  مگه  چقدر قیمت داره که نمیتونی هرماهی که عقب انداختی بخری  20هزارتومن که پول ادامسم نیست یه تست بزن بره 

فدای چهارتا دخترام   قربون سه تاپسرام  دور هفت تاتون بگردم   
2706