2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
توي نت سرچ بزن فكر كنم هر كدوم از طرفين نيم درصد  بعضي سايتها هستن برات محاسبه ميكنن

ولی املاکی از ما همین نیم درصد رو بعلاوه مالیات مطالبه کرد مالیاتم ۴میلیون حساب کرد!طبق چه اصولی محاسبه کرد نمیدونم

ولی املاکی از ما همین نیم درصد رو بعلاوه مالیات مطالبه کرد مالیاتم ۴میلیون حساب کرد!طبق چه اصولی محا ...

تا ۷۰۰ میلیون ۲۹۰۰

بالانر از ۷۰۰ تا هر رقمی، ۲۵ درصدش

مثلا معامله ۱۷۰۰

میشه ۲۹۰۰ به اضافه ۲۵۰۰

جمعا ۵۴۰۰

۱۰ درصد ۵۴۰۰ یعنی ۵۴۰ هزار تومان مالیات

جمع کل ۵۹۴۰

2738
ولی املاکی از ما همین نیم درصد رو بعلاوه مالیات مطالبه کرد مالیاتم ۴میلیون حساب کرد!طبق چه اصولی محا ...

١٠ درصد ماليات بر ارزش افزوده؟ 

تو نت سرچ كن ك برا خريد و فروش خونه هم ميگيرن يانه برا اجاره ميدونم ميگيرن

در كل قانون خاصي برا خريد و فروش وجود نداره

مثلا ما ي زمين داشتيم حاضر بوديم اون زمان ك فروش نميرفت ب املاكي پول خوبي بديم بفروشه 

برا اجاره دقيق حساب ميكنن ولي واسه خريد و فروش اينجوري نيست 

قول و قرار ميذارن ك فلان قيمت  مشتري دارم انقد ازت ميگيرم .. 

تا ۷۰۰ میلیون ۲۹۰۰ بالانر از ۷۰۰ تا هر رقمی، ۲۵ درصدش مثلا معامله ۱۷۰۰ میشه ۲۹۰۰ به اضافه ۲۵۰۰ ج ...

ببخشید من متوجه نشدم مثلا مالیات یه ملک۴۱۵۰چقدر میشه؟چند درصدش حساب کنم؟البته۵۰۰تومنشم وامه اونم جزو مبلغه؟

١٠ درصد ماليات بر ارزش افزوده؟  تو نت سرچ كن ك برا خريد و فروش خونه هم ميگيرن يانه برا اج ...

نه ما قول و قراری نذاشتیم ملک۴۱۵۰قیمتش بود البته۵۵۰تومنش وامه،از ما۲۴تومن با مالیات خواست پس درست حساب کرده

ببخشید من متوجه نشدم مثلا مالیات یه ملک۴۱۵۰چقدر میشه؟چند درصدش حساب کنم؟البته۵۰۰تومنشم وامه اونم جزو ...

۲۹۰۰

۸۶۲۵

جمع کل کمیسیون شما میشه ۱۱۵۲۵

مالیات ۱۱۵۲

جمع کل پرداختی شما حدود ۱۳ میلیون

نه ما قول و قراری نذاشتیم ملک۴۱۵۰قیمتش بود البته۵۵۰تومنش وامه،از ما۲۴تومن با مالیات خواست پس درست حس ...

ده درصد پول حق الزحمه رو برا ماليات ميگيرن 

نه ده درصد ارزش ملك

١٥ تومن برا هر نفر خوب بوده بنظرم

من چند سال قبل ٦ تومن دادم اون موقع خونه ارزونتر بود 

2706