2733
2739
عنوان

با این شرایط میتونین زندگی کنید

149 بازدید | 15 پست

فکر کنید از صب ک بلند میشین تا خود اون موقعی ک بخاد خابتون ببره ،دو تا آدم مدام کنارتون حس کنین و حرف بزنن مدام زر زر کنن و احساساتی مثل ترس، استرس و عصبانیت رو بهتون منتقل کنن. شما نمیتونین کاری کنین، صدا شون همیشه ی همیشه تو دهنتون هس.. احساس تنهایی هم میکنید اما ..جوریه دلتون میخواد با اره بزنید سر اون ادمارو ببرید اما نیستن ،هیچ کس نیست !  ینی نمیدونین اصلا وجود دارن یا نه.. 

حالا با این شرایط تخمی میتونین زندگی کنید؟ :)

تلخ و شیرین جهان چیزی به جز یک خـواب نیـست ،             مرگــ پایان می‌دهد یکـ روز این کابوس را 🙃                               بمان تنهـا که تنهـایی به این تن هـا ش‍رف دارد !            لالا لالا بخواب دنیا خسیسه ، واسه کمتر کسـی خوب می‌نویسه ، یکـی لب هاش همیـشه غرق خندس ، یکی چشـماش تو خوابـم خیسه خیسه :)💔

پدر مادر؟ 

یا اسکیزوفرنی ۰؟ 

روله ی کوردم.🕊🌞     ما دخترهای غمگینی بودیم که ارزوی یک روز بدون حجاب بیرون رفتن را داشتیم،. ما ، با ماتیک های قایمکی و کابوس های یواشکی و آرزوهای دزدکی خودمان را گول میزدیم .و خاطرات دزدکی مدرسه٫سختگیری های پی در پی مدیر بخاطر برداستن ابرو  .ما ، که تمام عمر ترسیدیم دختر بدی باشیم . ترسیدیم مقنعه سرمان نباشد. ابروی پدر را که دستش خونی است ببریم یا چشم سفید باشیم. ما که توی کتاب هایمان فروغ نداشتیم ، چون فروغ میان بازوان یک مرد گناه کرده بود ، ما فقط یادگرفتیم مثل عروسک خیمه شب بازی. بازی کنیم و دیگر چیزی را حس نکنیم. و آن مرد ؛ هر که می خواهد باشد . مهم این است که   داس دارد…

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چرا نمیری روانپزشک

عضوگروه نارنجی🧡تاریخ شروع ۱۰/۲۵🧡وزن اولیه۷۲😬وزن ثانویه ۱۱/۵:۶۹/۸۰۰😎وزن ثالثیه😅 ۶۸/۶۵۰:۱۱/۱۶😉وزن هدف اول ۶۵🔐هدف دوم۶۰🔐هدف نهایی ۵۸🔐💛من موفق میشم،دیگه وقتی عصبی بشم شکلات نمیخورم نوشابه انرژی زا و چیپس و کیک و کلوچه ممنوع🤧😜،،دوستان،کارآگاهان،کنجکاوان تاپیک اول مال من نیستتت من متاهلم چندساله ازدواج کردم
2731
پدر مادر؟  یا اسکیزوفرنی ۰؟

نه بابا .. ببین دارم میگم توهمه.. البته اون که نیست چون زدن گوگل هیچ کدومشو ندارم اون خیلی مریضیه ناتوان کننده آیه و آدم کلا عقلشو از دست میده

تلخ و شیرین جهان چیزی به جز یک خـواب نیـست ،             مرگــ پایان می‌دهد یکـ روز این کابوس را 🙃                               بمان تنهـا که تنهـایی به این تن هـا ش‍رف دارد !            لالا لالا بخواب دنیا خسیسه ، واسه کمتر کسـی خوب می‌نویسه ، یکـی لب هاش همیـشه غرق خندس ، یکی چشـماش تو خوابـم خیسه خیسه :)💔
2740
چرا بااین شرایط زندگی کنم، اسکیزوفرنی الان راحت قابل کنترل شدن با داروئه، میرم روانپزشک

خب نیس ببین من رفتم دارو نوشت اما اوکی نشد .. گاهی فک میکنم واقعیته ینی ببین خیلی واضحن جدی انگار وجود دارن !!  

اوضاع خیطه یا برو روانشناس یا دعا نویس

هر دو رفتم و هر دو هم بی تاثیر و خسته کننده بود 

حتی خدا هم بیخیالم شده هعی:))) 

خب نیس ببین من رفتم دارو نوشت اما اوکی نشد .. گاهی فک میکنم واقعیته ینی ببین خیلی واضحن جدی انگار وج ...

چیا میخوری؟

پزشک رو عوض کن

شبیه کسیم که میدونه اینجا باید چی بنویسه؟ ^^
اسکیزوفرنی داری عزیزم البته بایدروانپزشک‌ معاینه دقیق کنه تاعلایمت بدترنشده برو دکتر وگرنه بگذره محب ...

خب ببین من راجبش تحقیق کردم زدم گوگل و نداشتم خداروشکر 

تو این بیماری شما رفتارت و گقتارت تکرار شونده با کاها نمیتونی حرف بزنی چون گقتارت رو بقیه متوجه نمیشن ... 

رفتارت هم مثلا ی کارای تکراری رو مدام انجام میدید ..به بهداشت بدنت و خودت رسیدگی نمیکنی .. کم کم زوال عقله و کلا از واقعیت و این دنیا خارج میشی مث مرده .. من اینارو ندارم .. من خودم بیشتر پارانوئید دارم ینی خیلییییییی شدید بدبینم ب بقیه

چیا میخوری؟ پزشک رو عوض کن

من ترانکوپین میخوردم و سرترالین دیگه خیلی وقته نخوردمشون بی تأثیر بودن 

من ترانکوپین میخوردم و سرترالین دیگه خیلی وقته نخوردمشون بی تأثیر بودن 

ترانکوپین برای دوقطبیه و سرترالین هم برای افسردگیه .ببین اونایی که مبگی درمرحله حادبیماری هستن هرمریضی از حدخیلی کم شروع میشه ودرمان نشه میرسه به حاد اینکه داری دوتاادم رو میبینی درحالیکه دیگران نمبینن ازاولین علایم ابتلابه اسکیزوفرنیه .شایددوقطبی بودی که تبدیل به اسکیزو شدی .حتما به دکترت این علایم رو بگو

2706