2737
2739

تو رو خدا بیاید یه خواهر دارم که ۲۰سالشه مجرده دو ساله با یه پسر تو رابطه هست بهش میگم تکلیف خودت مشخص کن الان دیگه دو ساله وقت و عمرت گذاشتی واسه این خواهرمم خیلی دوسش داره پسره هم واقعا پسر خوبیه ولی میگه قصد ازدواج ندارم به خواهرم میگم صحبت کن باهاش میگه نه الان زوده اصلا نمیخام و...

می‌ترسه از دستش بده امروز من و خواهر بزرگم هرچی باهاش حرف زدیم تو کتش نرفت میگه به شما ربط ندارد ولی واقعا ما خوبیشو میخایم من امروز خیلی ناراحت شدم سر کار بودم شب خواهرم زنگ زد که بیا بریم بیرون رفتیم خواهرم با دوستاش بود و این آقا هم اومده بود یکی از دوستای خواهرم که داره نامزدی می‌کنه اونم بود با نامزدش سر بحث شد یهو برگشت به خواهرم و دوس پسرش گفت ایشالا روزی شما که به هم برسین پسره گفت من که قصد ازدواج ندارم چند بار هم تکرار کرد راهنمایی کنید میخام پیاماتون نشون خواهرم بدم 

🤍خدایا تو بساز تو بسازی قشنگه🤍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ما چی بگیم ؟ 

پسره داره واضح میگه دیگه، چجوری بگه ؟ 

خواهرت داره عمر و جوونی ش تلف میکنه ، طرف بگیر نیس، بگیر بود ، تا الآن گرفته بود، باید دل بکنه ، 

فرصتاشو نسوزونه ....

2740
اگر با پسره رابطه داشته که بدبخت کرده خودشو اگرم نه فقط پسره خواهرتو برا سرگرمیش میخواد به محض این ک ...

پسره نمیره اونم خواهرمو میخاد اما واسه دوستی یه دعوای ساده میشه بینشون پسره میاد سر کوچه وایمیسته زنگ من میزنم که پا درمیونی کن منم چند بار گفتم باید تکلیف خودتون مشخص کنید اگه همو میخاین ولی میپیچونه به خواهرم میگم تو درست باهاش حرف بزن اونم میگه من نمی‌گم تا امشب که تو جمع همچین حرفی زد 

عزیزم خب اگر شرایط ازدواج داره نمیخاد احتمالا زیاد رابطش با خواهرت جدی نیست بقدری ک روزی رو سپری کنه مونده چون من خودم رل دارم گفت بیا خاستگاریم گف شرایطش نیس خونه اینا ندارم گف صبر کن همچیم اوکی شه بازم ابجیت ازش بپرسه بگه تو قصدت چیه کنارم موندی! 

چرا نداره مثلا  بخاطر شرایط مالی میگه نه؟ شغل نداره؟ مشکلش چیه ازش بپرسین اگر واقعا پسر خوب ...

نه هیچ مشکلی هم نداره به اندازه خودش داره ولی اینجوری که من از حرفاش فهمیدم امشب فکر می‌کنه با ازدواج کردن بدبخت میشه 

2706