2733
2739
عنوان

ارزشمند ترین دارایی

298 بازدید | 27 پست

دوستان کسی که به دختری که درست زندگی کرده و سالمه تهمت ناروا میزنه و آبروشو میبره بین همه تا گناه خودشو بندازه گردن اون

آیا در زندگی خیر می بینه؟

آیا دختر سالم قسمتش میشه؟

میشه برای خوشبخت شدنم دعا کنی؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آره میبینه

۲۰ سال پیش یه نفر به یه دختر تهمتای خیلی بدی میزنه

اون دخترهنوز نتونسته ازدواج کنه

ولی خودش ازدواج کرد خوشبخت و خوشحال داره زندگی میکنه خونه ماشین زمین مغازه بچه وووو همه چی داره

و اون خانواده همچنان منتظرن ایشون جواب پس بده

فقط 30 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولدم لطفا برای رسیدن به حاجتم یه صلوات بفرستید اگه فرستادید بگید براتون آیت الکرسی میخونم
2728

ربط متن به عنوان؟!

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم🥺🥺🥺❤وقتی یکی رو میبینین بچه اش کارغلطی کرده هی بش نگید چرا نگفتی،چرا باش حرف نمیزنی،شاید اون بچه...اونوخ بااین حرف دل مادرشوخون میکنی 🧡خدایاشکرت❤🧡پروفایلم نون خالی گذاشتم،دلتون نخواد😐/مهتابی سوخته سابق،حالا کسیم نمیشناسه ها،کلا من گمنامم🥺/😔خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است😔/یه صلوات مهمونم کنین🧡❤/
آره میبینه ۲۰ سال پیش یه نفر به یه دختر تهمتای خیلی بدی میزنه اون دخترهنوز نتونسته ازدواج کنه ولی ...

پس عدااتی وجود نداره

2738
پس عدااتی وجود نداره

نه معلومه که نداره

اگه عدالتی بود الان شوهرم باید ذلیل میشد 

نه اینکه با کتک‌های اون من هر روز مریض تر بشم اون سالم‌تر

فقط 30 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولدم لطفا برای رسیدن به حاجتم یه صلوات بفرستید اگه فرستادید بگید براتون آیت الکرسی میخونم
یچیزیو خواهرانه میگم...نشین منتظر اینکه مثلا دختر ناسالم قسمتش بشه .....چون ممکنه تو ذوقت بخوره

خب اخه انصاف نیس😔

تمام تلاشتو بکنی ابروی طرفو ببری به خاک سیاه بنشونیش و بعد هیچیت نشه

خب اخه انصاف نیس😔 تمام تلاشتو بکنی ابروی طرفو ببری به خاک سیاه بنشونیش و بعد هیچیت نشه

الان چی دوست داری بشنوی؟؟دلداری؟؟یا چی

هر کی یجوری عقوبت اشتباهشو‌میبینه...اما ما آدما تعیین نمیکنیم چطوری باشه

عادت های اتمی و اثر مرکب
2706