2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مسخره کنن خب چه تاثیری داره نظر ادم های بی فرهنگ؟

ربطی ب فرهنگ نداره .بپذیر سلیقهها متفاوته 

همونطور ک خیلیها اسمهای عربی رو نمبپسندن

پس قرار نیست همه اسم بچه منو بپسندن 

ربطی ب فرهنگ نداره .بپذیر سلیقهها متفاوته  همونطور ک خیلیها اسمهای عربی رو نمبپسندن پس قرار ن ...

بله میپذیرم ولی من که اصلا از لسم های عربی خوشم نمیاد هرگز به خودم اجازه نمیدم مسخره کنم. اگه بکنم یعنی بی فرهنگ هستم و ذهنم بسته و محدوده

2731
من اسم ایران رو خیلی دوست دارم‌یه دوست عزاقی داشتم که متولد ایران بود و پدرش از اون مهاجرینی بود که ...

اسمش ایران بود یعنی؟

آهای زندگی من از تو قووووووووووی ترم 🌿

اول اینکه ایشون ایران زندگی نمیکنه و اونجا معمولا اسم های این مدلی رو مسخره نمیکنن (قابل توجه اونایی که نگران مدرسه بچه هستن) همه مدل اسمی از همه ملیتی میشنون،فقط ممکنه تلفظ بعضی اسامی واسشون سخت باشه یا ممکنه اون اسم در زبون اونا معنی بدی بده، که خب اونا رو نمی‌ذارن

دوم اینکه اسم خاصی هست و جالب

بعضیا ایران میذاشتن یا میهن یا کاسپین، مسخره بود؟ نه

حالا اگه من نوعی نمی‌پسندم نباید مسخره کنم که

2738
من کجا گفتم خوشتون نیاد یعنی بی فرهنگی؟اون خانوم نوشته بود اسم بچه تو مسخره میکنن گفتم بی فرهنگن خب. ...

خب معنی اسم پسرتون یا دخترون چیه ؟؟؟

معنی تهران چیه 

بجز پایتخت 

اسمش ایران بود یعنی؟

اره اسمش ایران بود. خیلی اینجا رو دوست داشت اما می گفت ما اینجا غریبیم همه اقوام مون اونجان ، دوست داشت اینجا ازدواج کنه و بمونه اما چون مجرد بود مجبور شد برگرده عراق

دختری از سادات هستم. بر دشمن مرتضی علی لعنت،ما بچه های مادر پهلو شکسته ایم. خیال کن که غزالم بیا و ضامن من شو💚🍃
2706