2737
2734
عنوان

اسم اینجور کارهارو چی میزارن؟

186 بازدید | 22 پست

عشوه... دلبری... ویا...... نمیدونم برام جالب و تعجب اور بود اگه همچین موردی دیدین شنیدین تعریف کنید..... 

یکی از آشناهامون دخترش بایه پسری دوسته که خانواده پسره زیادموافق ازدواجشون نیستن اما مادر و دختره سفت و سخت چسبیدن به پسره(حتی دعا و طلسمم گرفتن براش دیدم خودم) چندروزپیش دیدم دختره داره باااون پسر تصویری حرف میزنه مامانه هی دست میزنه به رون و بازوهای دکتره و میگه ک خیلی چاقی باید لاغر شی و ازاین حرفا پسره هم ازاون طرف پشت گوشی میبینه و میگه ک دست نزن و..... انگاری مادره داره تحریک میکنه پسرو اصلا شاخ دراوردم البته اینم بگم رابطشون خیلی صمیمی هست باهم بیرون و..... میرن. مادره خیلی مذهبی بود اماازوقتی این کارشونودیدم واقعا موندم اسمش چیه اینکارا و چجوری میتونن اینجوری باشن درصورتی ک من که شوهردارم بلدنیستم دلبری کنم و..... 

بابت اینی که هستم خداروشکرمیکنم خدایاشکرت ازخدامیخام دل هممونو شادکنه وبه زندگیامون ارامش بده اصلا ازش میخام جوری توخوشبختی غرقمون کنه که حال کنیم😁😜

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
مهربونم میشه اگه اینستا داری ازمن حمایت کنی پیجم فالو کنی🥹🫂 @anil_shop px

میدونی از نظر من نامردی ترین کار اینه که پست اول جواب به تاپیک 

تبلیغ باشه اصلا حال ادم برا جواب دادن میپره

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم🥺🥺🥺❤وقتی یکی رو میبینین بچه اش کارغلطی کرده هی بش نگید چرا نگفتی،چرا باش حرف نمیزنی،شاید اون بچه...اونوخ بااین حرف دل مادرشوخون میکنی 🧡خدایاشکرت❤🧡پروفایلم نون خالی گذاشتم،دلتون نخواد😐/مهتابی سوخته سابق،حالا کسیم نمیشناسه ها،کلا من گمنامم🥺/😔خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است😔/یه صلوات مهمونم کنین🧡❤/

انگاری بااین روش پسررو تودستشون گرفتن ۲ساعت بعد دختره گفت مامان تابستون براباشگاه ثبت نام میکنم😅باپول خودم درصورتی ک  ختر شاغل نیست و فقط۱۶سالشه

بابت اینی که هستم خداروشکرمیکنم خدایاشکرت ازخدامیخام دل هممونو شادکنه وبه زندگیامون ارامش بده اصلا ازش میخام جوری توخوشبختی غرقمون کنه که حال کنیم😁😜
2740

زیاد دیدم میبینن پسره سرتره میخوان هرجور شده ازدواجو جوش بدن

یه معلم داشتیم تعریف میکرد پسره رفت خاستگاری یهو نفهمید چیشد اومدن عقد کردن 😐😐😐

داری رد میشی یه نگاه به امضام کن . نگاه کردی؟ جون من؟ چه بچه خوب و حرف گوش کنی هستی    حالا که انقدر خوبی یه صلوات بفرست . فرستادی؟    بابا تو دیگه کی هستی خیلی دمت گرمه . حالا میشه یه سلامم به امام زمانمون (عج) قربونش برم بکنی و لبخند بزنی؟ مطمئنم خیلی خوشحال میشه یادش کنی    دیگه خیلی مشتی شدی بام رفیق شدی یه کار دیگه هم بکن. سخته ولی تو اینهمه برای من ارزش قائل شدی امضامو خوندی ! لطفا سعی کن برای خوشحالی امام زمان (عج) یه قدم هرچند کوچیک تو زندگیت برداری    تو برای منه غریبه اینهمه ارزش قائل شدی پس برای کسی که دائم برات دعا میکنه هم یکم مرام بیشتری بذار آقا غریبه فدای چشمات بشم

ک+کشی مدرن

عضوگروه نارنجی🧡تاریخ شروع ۱۰/۲۵🧡وزن اولیه۷۲😬وزن ثانویه ۱۱/۵:۶۹/۸۰۰😎وزن ثالثیه😅 ۶۸/۶۵۰:۱۱/۱۶😉وزن هدف اول ۶۵🔐هدف دوم۶۰🔐هدف نهایی ۵۸🔐💛من موفق میشم،دیگه وقتی عصبی بشم شکلات نمیخورم نوشابه انرژی زا و چیپس و کیک و کلوچه ممنوع🤧😜،،دوستان،کارآگاهان،کنجکاوان تاپیک اول مال من نیستتت من متاهلم چندساله ازدواج کردم
هیجی  میخاد دختره رو شوهربده  دلش داماد میخاد 😂

🤣🤣👌

ک+کشی مدرن

🤣🤣🤣🤣🤣👌

قضاوتی ندارم 

ارتباط ادم تا و رفتار ادم ها واقعا خیلی خصوصی هست ‌ و نمیشه هرچیزی رو بد برداشت کرد 

هرکسی ارتباط مختص به خودش رو داره 

حتی دو خواهر مث هم نیستن ‌ و هرکی یه جور واسه عشقش عزیز هست 

پسره حتما بدی ندیده که دوسشون داره و باهاشون راحته 

انشالله به هم برسن و خوشبخت بشن همه عاشقا

.دوس دارم همسرم خوب شه معجزه شه و سنگای کلیه ش از بین بره و دیگه هیچوقت سنگ نسازه...
روابط اینجوری رو دوست ندارم  اما تا دیدم همین بوده همیشه خانواده پسر فکر میکنن پسرشونو دزدین ط ...

ولی زمان ما مامانامون پوستمونو میکندن الان مادرا بیشتراز دخترا مشتاقن

2706