2733
2734
عنوان

پدرم خیلییی بد دهنه

330 بازدید | 9 پست

یعنی تو خونه جلو ما بچه ها شدید ترین و رکیک ترین فحشا و کلمات مستهجن و استفاده میکنه یعنی تا اسم فحش و جاهای خصوصی زن و مرد دیگه فکرشو کنید

مادرم هرچی بهش میگه دخترت نشسته اینجا درست حرف بزن جلو جمع باز روز از نو روزی از نو

چه کاری از من برمیاد تا متوجه شه معذب میشم

عصبانیتش نیست بیشتر تو حالت شوخی و جوک میگه یه مثالشو بگم؟ امروز یه گوشش بودا البته ببخشید اگه مشکلی نیست بگید تا بگم

لطفا گذشته ی آدما رو تو سرشون نزنید ادم میتونه با وجود دارا بودن پدرش به نقطه ی نفرت از پدرش برسه بخاطر طرز فکر و محدودیتاش دست به ماهی فروشی بزنه تا رو پای خودش باشه ولی بارها شکست بخوره و تهش تسلیم بشه قضاوت کار خداس☝️ ادما رو با گذشتشون نرنجونید و فکر نکنید با این کارتون برنده شدید

نگو تعلیقت میکنن. بهتره با مشاور صحبت کنی چون همچین ادمایی با توهین کردن سعی میکنن خشمشونو خنثی کنن

فقط 6 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
باردار نیستم، تیکر آزمونمه؛ کاربری دست دو نفره ! :) 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
بگو..

امروز مامانم یه پرده جدید نصب کرد به پنجره اتاقشون بعد بلند جلو ما گفت کی پردتو زده غش غش خندیدن 

یعنی چی واقعااا نمیفهمممم

لطفا گذشته ی آدما رو تو سرشون نزنید ادم میتونه با وجود دارا بودن پدرش به نقطه ی نفرت از پدرش برسه بخاطر طرز فکر و محدودیتاش دست به ماهی فروشی بزنه تا رو پای خودش باشه ولی بارها شکست بخوره و تهش تسلیم بشه قضاوت کار خداس☝️ ادما رو با گذشتشون نرنجونید و فکر نکنید با این کارتون برنده شدید
امروز مامانم یه پرده جدید نصب کرد به پنجره اتاقشون بعد بلند جلو ما گفت کی پردتو زده غش غش خندیدن&nbs ...

ببخشیدا البته

2738
امروز مامانم یه پرده جدید نصب کرد به پنجره اتاقشون بعد بلند جلو ما گفت کی پردتو زده غش غش خندیدن&nbs ...

من یه عمو دارم اینجوره

سعی کن این مواقعه سرتو بندازی پایین بری

قطعا میفهمه ک سختته

🚫😑ملوس عاشق بهرام منمم ،منو بابقیه اشتبا نگیرید😑🚫