2733
2739

من بورم ولی پوستم سبزس و رنگ موهامو پوستم اصن همخانی نداره و از بچگی بخاطر سبزه بودنم مسخره شدم🥺نامزدم هم همش بم میگه سیا سوخته به همین علت همیشه با کرم پودرای سنگین پوستمو روشن میکنم عین گچ و براکه تابلو نباشه ارایش زیادیم میکنم... الان حس میکنم خیلی قیافم مصنوعی و تابلو میشه و همه بجوری بم نگا میکنن🥺😭بدون ارایش پوستم تیره و زیر چشام گود خسته شدم ازین وض که همه مسخرم کنن تروخدا یکی کمک😖😖😖😔

ما درحالی که غمگین بودیم، دیگران رو تسلی دادیم!درحالی که شکست خورده بودیم به دیگران امید دادیم!درحالی که نمیتونستیم لبخند بزنیم، دیگران رو خندوندیم!با ما از قوی بودن حرف نزنید...🥲

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2742
فقط اعتماد به نفست کمه وگرنه مشکلی نداری

واقعا خب بقیم میگن😭

ما درحالی که غمگین بودیم، دیگران رو تسلی دادیم!درحالی که شکست خورده بودیم به دیگران امید دادیم!درحالی که نمیتونستیم لبخند بزنیم، دیگران رو خندوندیم!با ما از قوی بودن حرف نزنید...🥲

ب این ماهی دیونه شدی دختر بگو ملت برنزه میکنن اونم با کلی قیمت من .خدادای  دارای چنین موهبت الهی شدم.نامزدتم ببخشید بیخود میکنه میگه بگو خوشی زده زیر دلت قدر در گوهر شناسد تو حسودی😂

2738
بهت گفته سیاه سوخته  هنوز باهاشی  این دیگه جای تعجب داره  کسی که عاشقت باشه فقط خو ...

از سر شوخی خب اول فک میکرد سفیدم اقا خرد تو ذوقش😒😒میگه سفید دوس دارم😔

کرم روشن کننده پوست بگیر بزن.چرا همین طوری که هستی خودتو دوس نداری؟

نمیدونم دوس دارم سفید. باشم😖از کجا بگیرم؟ 

گلم جای کرم زدن روی صورتت، موهاتو رنگ کن، به همین سادگی

بعلاوه برا زیبایی بیشتر از رنگ پوست صاف بودنش مهمه، پوستتو صاف کن

منو تو تاپیک های عاشقانه تگ کنید عاشق عاشقانه هاتونم   تو خاستگاریاتون نامزدیتون ، عروسیتون و ....

این شعرو بخون و حفظ کن؛

سفید، سفید، صد تومن

سرخُ سفید، سیصد تومن

حالا که رسید به سبزه

هر چی بگی می ارزه😁

( اعتماد به نفس داشته باش دختر )

و این منم، زنی تنها در آستانه ی فصلی سرد🍁
ب این ماهی دیونه شدی دختر بگو ملت برنزه میکنن اونم با کلی قیمت من .خدادای  دارای چنین موهبت اله ...

مشکل اینه خودم عقده سفیدی داشتم از بچگی😖

یه دوستی دارم که اونم خیلی پوستش سبزه‌س. سالها آرایش سنگین میکرد. حتی توی خونه هم با آرایش میچرخید. منظورم زمان مجردیه. الان از عوارض مواد آرایشی کبدش داغونه. هر چی به پوست بزنی جذب کبد میشه.

2706