2733
2739

دوستان لطفاً لطفااااا بگید تقیریبا ۷ روز از ای یو ای کردنم میگذره زیر شکمم یکم درد می‌کنه  آیا تست بارداری بدم جوابش درست در میاد یا نه ؟؟

نه عزیزم دوازده تا چهرده روز بگذره 

هزینه ش چقدر شد؟

❌️لطفا فقط فقط خانما تو تاپیکای من شرکت کنن ❌️ عشقم فقط همسرم تموم زندگیمه میمیرم براش 💝من انشاالله سال جدید ۱۴۰۳ یه بچه ی خوشکل و سالم دارم از خدا میخوام به  من وهمه ی منتظرا بچه ی سالم و صالح بده آمین یه صلوات برام بفرست ممنونم 🤲🤲🤲🤲😇 ❌️درخواست دوستی پذیرفته نمی شود❌️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه عزیزم دوازده تا چهرده روز بگذره  هزینه ش چقدر شد؟

خیلی خیلی عجله دارم. استرس امونمو بریده.  

حدود ۳ونیم. بدون تعیین جنسیت.  معمولی بود  ولی خب اگه بیمه باشی و کلینیک طرف قرارداد باشه فک کنم ۳۰۰ میگیرن

2731

عزیزم به سلامتی😍انشالا که خبرای خوب خوب تو راهه،گلم دردی که داری طبیعیه چون یه جسم خارجی از دهانه رحم رد شده،برای بی بی چک میدونم خیلی کنجکاوی ولی صبوری کن،خودت رو مشغول کن تا۱۲روز حداقل بگذره

من آریایی‌ام ایرانی اصیل♥️سپاس یزدان دختر ایرانیم ! از نژاد تیره ساسانی ام..به کوروش به آراش به جمشید قسم! ..:) به نقش و نگار قسم!  یگان پرستم.. اهورایی ام ! "ز بد گوره های جهان عاری ام" به کردار به پندار نیکومندم! "شاه ایران دختر کوروش منم "
2740
خیلی خیلی عجله دارم. استرس امونمو بریده.   حدود ۳ونیم. بدون تعیین جنسیت.  معمولی بود  ...

کدوم شهر هستین دوست داشتین بگین

یعنی آی یو ای تعین جنیست میکنن سخته عمل داره؟

❌️لطفا فقط فقط خانما تو تاپیکای من شرکت کنن ❌️ عشقم فقط همسرم تموم زندگیمه میمیرم براش 💝من انشاالله سال جدید ۱۴۰۳ یه بچه ی خوشکل و سالم دارم از خدا میخوام به  من وهمه ی منتظرا بچه ی سالم و صالح بده آمین یه صلوات برام بفرست ممنونم 🤲🤲🤲🤲😇 ❌️درخواست دوستی پذیرفته نمی شود❌️
کدوم شهر هستین دوست داشتین بگین یعنی آی یو ای تعین جنیست میکنن سخته عمل داره؟

من اردبیل هستن  کلینیک ناباروری آراد. دکتر نصیری ای یو ای کردن. بله ای یو ای تعیین جنسیت هم میکنن. نه اصلا سخت نیست. عمل نیست.  فقط مایع منی رو با کاتتر وارد رحم می‌کنه باید نیم ساعت دراز بکشی بعد میتونی بری

میترسم منفی شه. کلا ناامید شدم.  آخه خیلی امیدوارم

عزیزم حستو درک میکنم 

منم این ماه امپول ازادسازی زدم مثل شما خیلی امیدوارم اگر منفی شه میرم آیوآی 

شما دلیلتون چی بود که آیوآی کردین جسارتا؟؟

2706