2733
2739

در حقم خوبی داشته اما بدی هاش بیشتر بودن کلا وقتی جاریم هست با من بد میشه باهام لج میونه قلبمو میشکنه باهام حرف نمیزنه بی محلم میکنه شوهرمو علیه م پر میکنه اما جاریم نباشه کاری به کارم نداره 

جاریم ادم خوبیه با منم خوبه حللا نمیدونم همسرم از توجیه شه یا واقعا میگه میگه زنداداشم حساسه زودرنجه مامانم چیزی بگه قهر میکنه ناراحت میشه 

اما منم ناراحت شدم اما عین خیالش نبود هیجوقت یادم نمیره با کاراش چطور قلبمو به درد اورد هرچقد میخوام خوبیاشو جایگیزین بدیهاش کنم نمیشه قلبم با یاداوری کاراش درد میگیره چیکار کنم بنظرتون دلم صاف شه؟بهرحال نمیتونم تا اخر عمر با کینه زندگی کنم..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شايد بايد اون بدي ها و سبك بشماري

تا بتوني كنار بياي

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
2728
شايد بايد اون بدي ها و سبك بشماري تا بتوني كنار بياي

واقعا نمیتونم عیدم خراب شد هروزم گریه بود هربارم بدتر میکرد جلو همه اقوام شوهرم بهم بی محلی کرد باهام بدرفتاری کرد سرم داد زد من و دخترمو مسخره کرد وقتیم برگشتیم حتی براش مهم نبود یه پسرش و عروسش نیستن کلی هم از تفریحش  عکس گذاشت و دلم خیلی شکست با هرکارش در حق خودم و دخترم 

واقعا نمیتونم عیدم خراب شد هروزم گریه بود هربارم بدتر میکرد جلو همه اقوام شوهرم بهم بی محلی کرد باها ...

سهم خودت ازين كاراش چقدره؟

مثلا چرا با اولين كار بدش فاصله نگرفتي؟

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
2740
سهم خودت ازين كاراش چقدره؟ مثلا چرا با اولين كار بدش فاصله نگرفتي؟

نادیده گرفتم اول گفتم شاید اشتباه فکر میکنم دیدم داره بدتر میشه سکوت کردم تو تنهایی گریه کردم باز گفتم تموم میشه دوروزه فقط دیگه خیلی ادامه داد شوهرم متوجه شد به روش اورد گفت فرق میزاری قسم خورده بود فرق نذاشتم😐خودشم زده بود دوباره بدتر تکرار کرد شوهرم گفت ولش کن برات مهم نباشه مادرمه نمیتونم بی حرمتی کنم خب دوستت نددره قرار نیست ادما همشون همو دوست داشته باشن 

نادیده گرفتم اول گفتم شاید اشتباه فکر میکنم دیدم داره بدتر میشه سکوت کردم تو تنهایی گریه کردم باز گف ...

با شوهرت موافقم