2733
2734

نمیدونم ایده ی کی بود واسه اولین بار 

یه گروه تشکیل میشه از مامانا همه همدیگه رو عضو میکنن یه مبلغی میگن و هزینه می زارن رو دست خانواده ها 

حالا اینش به کنار اون روز همه مامانا میخوان برن تو کلاس با یه کیک و یه گل و ادا واطوار که معلم روزت مبارک 

اون بچه ای هم که مامانش  نتونسته بیاد معذب بشینه یه گوشه 

اون بچه ای هم که مامانش اومده کلاس و بزاره رو سرش 

کنترل کلاسم از دست معلم در بره 

مگه قدیم که روز معلم هرکی هرچی دوس داشت واسه معلم میخرید چش بود که این بساط مسخره بازی و چشم وهم چشمی کلاسها باهم پهن شده؟ 

کاش بزاریم هرچیزی روال طبیعی خودشو بره و اینقدر همه چیز و ادایی نکنیم 

نمیدونم فقط منم نکته مثبتی تو این موضوع نمی بینم و اینقدر اعصابم به هم میریزه از این کار ؟

کلا این کار شغل معلمارم از چشم انداخته و حرمت معلمارو از بین برده

من سایت نمیام لطفا و خواهشا ریپلی و لایک نکنید ممنونم                                                                                                                                                                            

باهات موافقم امااعصابم بهم نمی ریزه

مریم هستم اما  بهم می گن گل مریم  یه خانم حسابدار     یه تیر ماهی خاص که دلش خواهر می خواد🤞🏻 کارشناسی ارشد حساب داری دانشگاه تهران       مریما خیلی چیزا رو میفهمن و از خیلی چیزا زود سر در میارن اما به روی خودشون نمیارن چون قلب بزرگی دارن که نادیده میگیره. اگه بدی در حق مریمی کردی و اون جوابت رو نداد فکر نکن که ازت کم آورده یا نتونسته جوابتو بده، اون ازش گذشته چون آرامش که در وجودش داره خیلی بیشتر از کینه و نفرت هست😇

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خوب مگه نماینده کلاس ندارین .فقط ایشون کارا رو بکنه و بره برای عکاسی تدارکات اونم یه زنگ تمام بقیه مامانا برای چی میرن.

یه صلوات کوچلو برای تو دلیم بفرستین دیگه.ایشالاه ۱۰۰برابرش به خودتون برگرده😍👼💫💫�

کلا ملت هرچی مشکل دارن

روز زن شب یلدا سال تحویل همه چی باید طبق نظر خودشون پیش بره

نی نی سایت چیست؟ جای عقده گشایی علیه معلمان😂من یک ایرانی مسلمانم همانطور که مشاهیر تشیع را دوست دارم تمام مشاهیر ایران راکه در راه وطن جنگیده اند،دوست دارم دلیلی نیست بین این دو جدایی بندازیم هرکس که برایمان اینوری یا آنوری تعیین میکند فقط فاصله بینمان را میخواهد دختر لر❤️ 
2738

بستگی به اولیا داره بغصیا به اسم جشن معلم پول جم میکنن همه رو میدن دانش آموزان میخورن آخرش ۳۰۰ تومن از پول میدن به معلم که بنظر من جشن نگیر خیلی بهتره آخر سر هم منت میزارن سر معلم

ولی یه دسته دیگه جم می‌کنن یه مبلغی رو کارت هدیه میگیرن با یه جعبه شیرینی نماینده کلاس میبره از معلم تقدیر میکنه که این کار به نظر من خیلی هم خوبه چون بچه ها تشکر کردن و قدر دانی رو یاد میگیرن 

پسر من بزرگ شده. ولی اون موقع همین مشکل را داشتم. موافقم باهات

حالا ببین من که دوتا مدرسه ای دارم چی می کشم یه مبلغ میگن واسه پذیرایی بعد یه تیکه کیک کوچیک میندازن ته بشقاب میدن بچه بقیه پول هم خرج تزیین و بادکنک و این چیزا میشه

خوب مگه نماینده کلاس ندارین .فقط ایشون کارا رو بکنه و بره برای عکاسی تدارکات اونم یه زنگ تمام بقیه م ...

با کل این حرکت مشکل دارم هرکسی در حد توانش یه کادو واسه معلم می خره دیگه این تحمیل کردن هزینه چیه

من معلمم، باهات موافقم.

به خدا خود معلمام راضی  نیستن  معلم دخترم خودش گفت این کارو نکنید  ولی میان تو گروه میگن فلان کلاس فلان کارو کرده چرا ما نکنیم

با کل این حرکت مشکل دارم هرکسی در حد توانش یه کادو واسه معلم می خره دیگه این تحمیل کردن هزینه چیه

خوب اون کادو به چه درد معلم میخوره ؟

حداقل وقتی پول جمع کنن یه مبلغی میشه که بدرد بخوره

تازه الان آخه چی میشه تنهایی خرید که به آدم فشار نیاد؟ آخه همه چی گرونه

اتفاقا وقتی پول جمع شه هزینه آدم کمترم هست

2706