2737
2739

وقتی میادخونه یه ریزحرف میزنم غرنمیزنما البته الکلیم شده قبلا ماهی یکی دوبارمیخوردالان یه روزدرمیون تقریبامیخوره ازدستشم ناراحتم زیادم به روم نمیارم حامله ام واینکه یبارتومستی چاقوکشیدبرام چیزی نمیگم فقط میگیره میخابه موقع مست ی ولی روزای دیگه ام همش سرش توگوشیه واینستا منم میشینم باهاش حرف میزنم حتی جوابمم نمیده احساس سرخوردگی میکنم منم میخام مثل خودش بشم البته فقط خوبیش اینه که ازلحاظ مالی خوب تامین میکنه چیزی که خونه پدرم نبود 

😐😐😐🫤🫤🫤🫤

آدمی را آدمیت لازم است عود را گر بو نباشد هیزم است.                                                                *************************************************    از دیروز بیاموز برای امروز زندگی کن و امید به فردا داشته باش و تلاش کن💫

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فقط میگه هرچی میخای پول بردارخرج کن کاری نداره ولی عوضش رفیق بازومشر وب خوره منم دلم میخادهمصحبت داشته باشم همدم داشته باشم احساس میکنم خیلی تنهام هیچکسوندارم

2731

اون بچه گناه داره

شاید زندگی همین باشد،من صاحب آرزویی باشم که شیرینی تعبیرش از آن دیگری ست..ذره ای بهر نبردیم از عالم ،نکند،مافقط بهر تماشای جهان آمده ایم ..این جمله رو همیشه از من یادگار داشته باش که برای تک تک کارایی که بقیه واست میکنن قراره تو سری بخوری🤝مراااااااا به هیچ بدادی و من هنوز بر آنم که از وجود تو مویی به عالمی نفروشم..نکنه باور کنی دوست دارماشونو که تهش تلخیه نخواه که باور کنی....ماهردو شاخه ی یک درخت بودیم ...چه میشد اگر باد از دو سو می وزید؟!
یا پول هست عشق نیست یا عشق هست پول نیست 🥴 چه مکافاتیه

پول داره ولی هیچی بینمون نیست دوست داره بره پی رفیق بازیو مشر وب تانصفه شب روزایی ام که نمیخوره اصلالاهام همکلام نمیشه

2740
برو یه دوستی پیدا کن مخ اونو بخور هی حرف بزن انرژیت تخلیه بشه  شوهرتم اومد فقط ازش پول بگیر و ...

دلم همصحبتوهمدم میخادآخه دوست دارم ازکارام حرف بزنم ازبچمون براش اسم انتخاب کنم امااصلامحل نمیده

پول داره ولی هیچی بینمون نیست دوست داره بره پی رفیق بازیو مشر وب تانصفه شب روزایی ام که نمیخوره اصلا ...

بهتر بره بیرون خونه نباشه تو حداقل اذیت نشی 😑 

خطاب به تمام خستگان جهان : باشد که اشک بعدی شما اشک شوق باشد ♥️✨

آنه ! تکرار غریبانه ی روزهایت چگونه گذشت

وقتی میام نی نی سایت کاربر ها منو یاده ان شرلی میندازن تکرار غریبانه ی روزهایت چگونه گذشتوقتی روشنی چشمهایتدر پشت پرده های مه آلود اندوه پنهان بودبا من بگو از لحظه لحظه های مبهم کودکیتاز تنهایی معصومانه دستهایتآیا می دانی که در هجوم دردها و غم هایت
بهتر بره بیرون خونه نباشه تو حداقل اذیت نشی 😑 

آخه مشکل اینه دلم براش تنگ میشه آخه من همش ۲۴سالمه هیچ عشق ومحبتی بینمون نیست دلم محبت میخادعشق میخاد من غذاشوآماده میکنم باعشق بامحبت دوسش دارم دلموچیکارکنم پس فقط وقتی رابطه میخادمیادپیشم 

آخه مشکل اینه دلم براش تنگ میشه آخه من همش ۲۴سالمه هیچ عشق ومحبتی بینمون نیست دلم محبت میخادعشق میخا ...

الهی 🥺💔 ایشالا خدا بزنه پس گردنش آدم بشه مثلا قراره بابا بشه خیر سرش 

خطاب به تمام خستگان جهان : باشد که اشک بعدی شما اشک شوق باشد ♥️✨
2706