2737
2734
عنوان

خواهر شوهر مفت خور

| مشاهده متن کامل بحث + 6756 بازدید | 188 پست
افرین بابا جیگر داشته باشید از حق خودتون دفاع کنید . چه خبره تو این گرونی مفت خوری 

اینقدر عصبی هستم که خوابم نمیبره 

لطفا برای شادی روح مادرم یه صلوات مهمونش کن خدا عزیزت برات نگه داره🙏🏻🙏🏻
افرین بابا جیگر داشته باشید از حق خودتون دفاع کنید . چه خبره تو این گرونی مفت خوری 

ای کاش مهمون نواز نبودم ای کاش خوش برخورد نبودم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به خدا ابرو ادم میبره یه روز عصر امد من اش دوغ درست کردم پارسال بهار بود به مامانش زنگ زد تو اتاق حر ...

ببره 

برات مهم نباشه 

دو بار بیاد سوپ و املت و عدسی بذاری جلوش میفهمه 

زنی را می شناسم من که شعرش بوی غم دارد ولی می خندد و گويد که دنيا پيچ و خم داردزنی با تار تنهايی لباس تور می بافد زنی در کنج تاريکی نماز نور می خواند

🫤خونه داداشمه؟!

فقط اونجایی که کم اورد گفت خانم بدش میاد🤣حسابی از خجالتش در اومدی

و خنده های جاریهات😐 اگه خواهر شوهرت با جاریهات همچین رفتاری داشت باز میخندیدن؟ واسه جاری هاتم همیتجوره؟

به شب نشینی خرچنگ های مردابی چگونه رقص کند ماهی زلال پرست
2731
من خسیس نیستم عزیزم منی که تو ایام عید دوتا ناهار ویه شام دعوتشون کردم وحسابی سفره رنگی پهن کردم این ...

این خواهرشوهرت، تا حالا پدر مادرش خودش رو هم دعوت کرده خونش؟ یا بقیه خواهر برادرای دگشو؟

مدیریت باشگاه ورزشی (ROy فیت)✨❣️
🫤خونه داداشمه؟! فقط اونجایی که کم اورد گفت خانم بدش میاد🤣حسابی از خجالتش در اومدی و خنده های جار ...

خونه برادر شوهرام سالی یه بار اونم عیدتا عید شاید دعوتشون کنه ولی خونه ما نه خیلی میان درحدی که برادر شوهرم میگه اینقدر که پای سفره شما نشستیم پای سفره مادر زنم ننشستم یه جوری بگم خونه من ومادرشوهرم مثل هم هست براشون ولی حساب اصلی  شوهرم ازش میبره اخه شوهرم خیلی پشتم هست 

2740
دیوونه ای بابا برو بگیر بخواب همین که جوابش دادی بسشه حرص چی رو میخوری . اون نباید خوابش ببره شوهرت ...

ناراحت شد گفت خودت ناراحت نکن خودم جوابش میدم تو گروه خانوادگی هم پیام فرستاد کل زندگیم اختیارش با خانومم هست حتی اختیار اینم داره که بگه کی بیاد خونم کی نیاد اختیار منم دست خانومم هست. وگروه ترک کرد منم گروه ترک کردم 

این خواهرشوهرت، تا حالا پدر مادرش خودش رو هم دعوت کرده خونش؟ یا بقیه خواهر برادرای دگشو؟

ب خدا باورت نمیشه کسی دعوت نمیکنه ولی به بهانه دل تنگی خونه ما فقط خیلی میاد البته من خیلی خوش برخورد ومهمون نوازم البته برا عید پدرشوهرم ومادر شوهرم رفته بودن شب نگهشون داشته به صرف حاضری سیب زمینی سرخ شده وقارچ وتخم مرغ چیزی که مادر شوهرم گفت 

من ارواح خاک مادرم پارسال تابستون خواستم برم خونش بعم گفت نیا سال ۱۴۰۱ که رفتم خونش دیگه نرفتم که نر ...

مردشور برده خسیس

اره خواهرشوهر منم همیشه میگه شوهرم حالا خونس ی روز میگم بیای اما کووو

منــ تـورا بـا خــونـ دلــ از یـــــاد بـردم لـطـفــ کـنـــ هــرکجـــا چشـمتــ بهـ منــ افتـــــاد کـــج کنـــ راهــ را
خودش الان ۵۱ سالشه واز وقتی عروسی کرده باخانواده شوهرش قطع رابطه کرده پدرشوهرش میخواست بمیره هرچی گف ...

عجب عفریته ای فرصتش پیش اومد توهم باهاش قطع رابطه کن این آدم سمه 

ماه به من یاد داد حتی در تاریکی هم زیبایی هست که حتی وقتی حس میکنم کامل نیستم بازهم کافی ام 🌙🌠
م دوسال عیده خونه خواهر شوهرم نرفتم  یعنی اجازه نداده بریم گفته نیستم دوساله نرفتم ولی خواهرشوه ...

شوهرت نیست اصلا نه خودت برو نه بذار اونا بیان راحت. حوصله داریا

می‌خوام این کاربری جایی باشه که بیام از موفقیت هام، رسیدنم به هدفام و خوب شدن حالم بگم. فقط از کاهش وزن و رسیدن به اندام دلخواهم و خوب کردن حالم و روحیم و در کل چیزای خوب تو تاپیکام میگم😍

منی که با داداشم تو یه خونم شاید ماهی یه بار اونم اگه دعوت کنه نهار یا شام میرم خونشون🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

من خیلی بابایی بودم لوس و دردونه بابام بود وای لعنت به این دنیا لعنت به این زندگی که بدون بابام باید ادامه پیداکنم ای خدا بابام به چه آسونی پرکشیدورفت همه میگن خیلی خوش سعادت بوده ولی من میگن کاش مریض بود زمین گیر بود ولی بود خودم کنیزیشو میکرد به جون خودش که عزیزتر از اون کسی نیست برام با زبونم تروخشکش میکرد ولی صد حیف که رفت و تنهامون گذاشت ددلیم من بدون تو بلد نیستم زندگی کنم🖤🖤🖤😭😭😭😔😔😔😔😔😔😔😢😢😢😢😭😭😭
2706