2737
2734
عنوان

خواهر شوهر مفت خور

| مشاهده متن کامل بحث + 6755 بازدید | 188 پست
پس همسرت نیست چطوری میخواد بیاد مهمونی😐

اینا کاری ندارن شوهرم هست یا نه خداشاهده همش خونه ما پلاسن دخترم عصبی شده چشم دیدنشون نداره بارها بهشون گفته نیایین من درس دارم امتحان دارم اصلا به گوششون نمیره دختر خواهرشوهرم هم سن دخترمه به دخترم گفته اقد مامانم وخاله هام پست سر مامانت حرف میزنن که یه بار من بهشون گفتم خجالت بکشین این همه میرید خونه داییم زن دایی احترامتون میزارع شما همیشه پشت زن داییم حرف میزنید

لطفا برای شادی روح مادرم یه صلوات مهمونش کن خدا عزیزت برات نگه داره🙏🏻🙏🏻
خوب جواب دادی نکبتو منم ی خواهرشوهر دارم هفته ای جندبار خونمه اما من عید ب عید خونشو میبینم

من ارواح خاک مادرم پارسال تابستون خواستم برم خونش بعم گفت نیا سال ۱۴۰۱ که رفتم خونش دیگه نرفتم که نرفتم حتی عیدم نرفتم خونش زنگش زدم که به سرمیام گفت من دارم میرم حمام وقت بسیار یه روز دیگه بیا منم نرفتم ونمیرم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نمی‌دونم والا ولی خیلی بد برخورد کردی احساس میکنم ،،،، حداقل یه جور دیگه میگفتی ،،،، میگفتی عزی ...

شما الان قضاوت کن من هیچ وقت جواب نمیدم شوهرم خودش همیشه با خانوادش درمورد این مسائل صحبت میکنه .خودش یه بار من تماس گرفتم گفتم میام خونت گفت من غذا از ظهر دارم به اندازه خودمون گفتم نه برا شب نشینی میام گفت ما شب زود میخوابیم هروقت خواستم تا دورموقع بیدار باشم زنگت میزنم بیا در صورتی که خودش میگفت من یه سریال ترکی نگاه میکنم تا ساعت دوازده ونیم بیداریم ،یه بار دیگه خواستم برم گفت من دارم میرم حمام هروقت امدم بیرون خبرت میدم بیا ساعت ۱۱شب پیام داده اخی یادم رفت برا عید خواستم برم گفت دارم میرم حمام وقت بسار برا عید دیدنی که من نرفتم یه بار مریض بودم خواست بیاد گفتم مریضم پشت سرم عروسی گرفت که گفته نیا مریضم که مادر شوهرم دعواش کرده بود که مریضه واقعا واصلا من یاد نمیدم کی یه استکان آب داغش خورده باشم پای سفرش که بماند بارها شوهرم کفته ابجی میخوایم بیاییم خونت با کمال پرویی گفته شرمنده ما نیستیم والانم داره از طرف من مهمون دعوت میکنه با این خرج گرون هفته ایی به شب یا ناهار خونم میان تک تک اینم که میگم ماهی یه بار میاد ماهی به بار مهمونی مفصل میان همشون ۲۴نفر ادم ببین خرج خونه من چقدره با بجه کوچیک مادر شوهرم میگه بچه ها میان خونت چون خوش مهمونی تازه بهم میگه وقتی میگن بیایییم قبول نکن خرج زیاده شبی هم مادر شوهرم گفت چقدر زحمت بنده خدا میدین این به اندازه کافی زحمت بهش میدین دیگه چه خبره

عزیرم به خدا برا عیددوعده ناهار یه وعده شام امدن همشون خونه ما بودن شوهرم گفت فلان روز بیاییم خونت ب ...

میفهمم چی میگی عزیزم شما شعور خودتو همیشه نشون بده 

ببخشید ولی یه عده هرچقدر هم از نظر مالی خوب باشن ذاتشون گشنه است😑

ما هم از این فامیلا داریم چندبار ناهار و شام اومدن باز چند وقت پیش دعوت هم کردیم بماند که بعد شام باز با خودش غذا هم برد خونشون 😐 ولی خودش انگار نه انگار 

2731

برای روح مادرعزیزتون صلوات فرستادم،کار خوبی کردی جواب دادی کوتاه نیا تا احترام بزاره

کسی مخالف حرفام هست ریپ نکنه😠😏😠 سایت ارث باباهاتون نیست هرکسی آزاده عقیدشو بیان کنه اگه ریپ کردی گزارش میخوری
2740

وای چقد پرو... با این حرف بنظرم بقیه ب اون خندیدن!!!!!

من بجات عصبانی شدم

خدا نجاتت بده..

خدایا هزاران بار شکر بخاطر نعمت زیبات🌹توی خونه ام یه فرشته کوچولو دارم🌹 کسانی که ساکن استرالیا هستید. لطفا بهم درخواست بدین. ممنونم
نمی‌دونم والا ولی خیلی بد برخورد کردی احساس میکنم ،،،، حداقل یه جور دیگه میگفتی ،،،، میگفتی عزی ...

در صورتی که منو شوهرم زحمت به هیچ کدوم نمیدیم شوهرم میگه خرج زیاده من شوهرم یه استان دیگه سرکاره وقتی میان من خودم باید برم خرید باید اماده کنم اهل کمک دادن نیستن ویه جورایی احترام ومهمون نوازی من باعث شده توقعشون بالا بیاد که من وضیفمه هروقت خواستن بیان بگم اکی قدمتون سر چشم ولی خودشون نه من این دومین عیده که خونش نتونستم برم چون خودش گفته نیستم وقت بسیاره هنوزم فکرمیکنی من بی انصافی کردم؟البته مادر شوهرم وپدر شوهرم خیلی دوستم دارن واحترامم دارن همیشه دعا میکنه میگه بجه ها رو به هر بهانه دورهم جمع میکنی .

ولشون کن بابا محلشون نذار اعصاب وحوصله میخاداین جماعت پررو

بی شعور شبم خراب کرد 

میگفتی تو ک میخوای ب خودت زحمت بدی بیای خونه من غذا درست کنی خونه خودت درست کن گشاد خانم

اقد خسیسه اقد گرفته هست دوساله ما عید برا عید دیدنی هم نتونستیم بریم خونش چه برسه به سر سفرش بشینیم

2706