2737
2734
عنوان

خواهر شوهر مفت خور

6755 بازدید | 188 پست

یه خواهرشوهردارم خیلی مفت خوره تقریبا هر ماه تماس میگیره که دلم برا بچهها تنگ شده میاد خونه ما وبرای ناهارو شام میمونه بعد شبی خونه مادر شوهرم بودیم خواهرشوهرم تو جمع گفت اخر هفته ما شام میاییم خونتون من از طرف تو همه رو دعوت کردم خودش خیلی خیلی خسیس ومفت خوره گفتم به چه مناسبت با کمال پرویی و بدون خجالت گفت خونه داداشمه مشکلی داری گفتم شرمنده چرا نیان خونه تو گفت من دعوت کردم خونه داداشم مشکل داری کلید خونه روبده خودم میام غذا درست میکنم خیلی ناراحت شدم گفتم شرمنده من تو ایام عید سه سری دعوتتون کردم اگه بخوام ولازم بدونم خودم دعوت میکنم اونم تو جمع گفت خونش نرید خانم بدش میاد وجاریهام خندیدن خیلی ناراحت شدم اخه ادم اینقدر مفت خور یه بار تو وعده بگیر یه بارم تو بگو زشته این همه ما میریم یه بار اونا بیان من بچم کوچیکه به خدا مهمونم بودن غافل شدم از رو پله افتاد سرش شکست بعدم همشون مثل طلبکارا ریختن سرمن که چرا بچه خورده زمین حالا بهم پیام داده ازدستت ناراحتم خونه داداشمونه زحمت کشیده داداشمونه تو سختته

لطفا برای شادی روح مادرم یه صلوات مهمونش کن خدا عزیزت برات نگه داره🙏🏻🙏🏻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2742
2738

بهش بگو داداشت تنها زندگی نمیکنه خونه منم هست. انقد بدم میاد فکر میکنن از خونه داداششون بیشتر از زنش سهم دارن

می‌خوام این کاربری جایی باشه که بیام از موفقیت هام، رسیدنم به هدفام و خوب شدن حالم بگم. فقط از کاهش وزن و رسیدن به اندام دلخواهم و خوب کردن حالم و روحیم و در کل چیزای خوب تو تاپیکام میگم😍
2706