2733
2739
عنوان

توروخدا بیاین به دادم برسین

| مشاهده متن کامل بحث + 495 بازدید | 42 پست
ببین اول باید نوع عفونت رو ببینی ک باکتری یا قارچ من عفونت خیلی شدید داشتم و بعد ۱ ماه کلی مصرف دار ...

عزیزم من قارچیه همیشه

اگ بخام عسل بزنم چطوری بزنم چ مدت باید بمونه میشه راهنمایی کنی گلم

منم عفونتم خیلی شدیده

خواننده خاموش  از سال ۹۰🥰

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم من قارچیه همیشه اگ بخام عسل بزنم چطوری بزنم چ مدت باید بمونه میشه راهنمایی کنی گلم منم عفونت ...

واسه عفونت قارچی یه لیوان سرکه ی سفید رو بریز تو افتابه دستشویی که میری خودت رو باهاش بشور بعدش هم اب نزن بزار همون سرکه و اب بمونه

2728
واسه عفونت قارچی یه لیوان سرکه ی سفید رو بریز تو افتابه دستشویی که میری خودت رو باهاش بشور بعدش هم ا ...

نصف آب نصف سرکه؟اگ چن روز تو آفتابه بمونه اشکالی نداره؟

عزیزم من قارچیه همیشه اگ بخام عسل بزنم چطوری بزنم چ مدت باید بمونه میشه راهنمایی کنی گلم منم عفونت ...

برای عفونت باکتری عنبر نسا و نشستن تو سرکه خوبه،اما واسه قارچی بدتر میشه

اول مصرف مایعاتت رو بیشتر کن

دکترا اکثرا مترونیدازول و کلوتریمازول میدن برای قارچ ک رو خود من تاثیری نداشت

ببین باید از عسلی ک استفاده میکنی مطمئن باشی ک واقعا از زنبور ساخته شده حتی اگر به زنبور شکر داده باشن مهم نیست

ازین شرکتی ها نباشه ک کلا با شکر درست میشه

بریز تو این اپلیکاتور های پماد و داخل واژن بزن

و دراز بکش حتما زیرتم پارچه یا حوله بنداز خودش بعد چند دقیقه با حرارت بدنت خارج میشه

اگر بیرون واژنت هم خارش و سوزش داری روی بدنت هم بزن و بذار یکمی بمونن بعد برو دوش بگیر

برای من و چند نفر ک خودم بهشون گفتم شده آب رو آتیش

بعدشم تا میتونی لباس زیر و شلوار گیاهی نپوش

بازم میگم کامل سرچ کن و تحقیق کن بعد،بعضیا حساسیت داشتن به عسل تو همین نینی سایت

2740
برای عفونت باکتری عنبر نسا و نشستن تو سرکه خوبه،اما واسه قارچی بدتر میشه اول مصرف مایعاتت رو بیشتر ...

چشم 

ممنون از وقتی ک برام گذاشتی

خدا خیرت بده عزیزم

امروز عنبر نسا دود کردم  بخدا از سردرد نمیتونم بخوایم

دکتر زنان برو. وقتی اثر انتی بیوتیک ها رفت کشت ادرار بده ببین چیه . سونوگرافی رحم تخمدان هم بده 

با خدا باش و پادشاهی کن
2706