2733
2734
عنوان

کمخونی و تپش قلب

116 بازدید | 11 پست

تپش شدید دارم ازمایش دادم فرتین خونم اول ۸ بود بعد ۳ماه ک قرص اهن خوردم شد۴۳دکتر گف هنوز لب مرز باید ادامه بدی اهنو خیلی تپش قلب دارم با اینکه قرص تپشم میخورم مخصوصا وقتی نزدیک پریودم میشه استرس شدیدو تپش خیلی اذیتم میکنه 😑🥺چرا بااینکه اهنم یکم بالا رفته علائمم ازبین نرفته کسی این مشکل و داره؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تپش قلب مگه به کم خونی ربط داره؟منم کم خونی دهرم وتپش قلب زیاد که حتی هزروی لباس هم مشخصه قلبم چطورم ...

آره دکترم تاازمایشمو دید گف تو که هیچ ذخیره اهنی نداری دختر تپش قلبت ازهمین برو دکتر حتما تپش قلب زیادی برای قلب خوب نیست

2742
آره دکترم تاازمایشمو دید گف تو که هیچ ذخیره اهنی نداری دختر تپش قلبت ازهمین برو دکتر حتما تپش قلب زی ...

دوباررفتم دکترواسه مریصیهای دیگم اتفاقا نوارقلب گرفتن اونم خوب نبود وتپش قلبم بالابود.قرص اهنهامو چون یبوست دارپ نمبخورم اذییت میشدم.ممنون که گفتی 

دوباررفتم دکترواسه مریصیهای دیگم اتفاقا نوارقلب گرفتن اونم خوب نبود وتپش قلبم بالابود.قرص اهنهامو چو ...

قرص اهن خارجی اصلا یبوست نمیاره

بجاش ۴شیره بخور خوبه

قرص اهن خارجی اصلا یبوست نمیاره بجاش ۴شیره بخور خوبه

اره شیره زیادمیخورم .ببین پنیک نداری؟چون من دارم علایمم هم تپش قلب واسترس و تنگی نفس واحساس مرگه جدیدا لرزش دست وچونه هم اضافه شده اگه میبینی اهنت بالاست ولی هنوز تپش داری شایدعلایمت روانی باشه

اره شیره زیادمیخورم .ببین پنیک نداری؟چون من دارم علایمم هم تپش قلب واسترس و تنگی نفس واحساس مرگه جدی ...

اتفاقا دارم همین چن ساعت پیش حمله پنیک بهم دست داد تپش قلب شدید سرگیجه جوری ک فکرمیکردم دارم میمیرم

موقعی که استرس شدید میگیرم اینحوری میشم قبلا که استرس داشتم ولی چن وقت پیش دیدم تپشم شدید حتی وقتایی که نشستم ارومم رفتم دکترازمایش دادم ک گفت از کم خونی شدید

2740
اتفاقا دارم همین چن ساعت پیش حمله پنیک بهم دست داد تپش قلب شدید سرگیجه جوری ک فکرمیکردم دارم میمیرم ...

اگه کم خونیت رفع شد ولی علایمت موند برو پیش روانپزشک بهت دارو ی ارامبخش بده منم دارو گرفتم برای استرسم‌.وااای حالم جهنمی میشه حتمابرو دکترروانپزشک.

اگه کم خونیت رفع شد ولی علایمت موند برو پیش روانپزشک بهت دارو ی ارامبخش بده منم دارو گرفتم برای استر ...

اصلا داروهاشونو دوسندارم☹️قبلا میخوردم ولی حالم بدترمیشد