2733
2739

راه حل تضمینی ک واسه خودم واقعا جواب داد اونم دوبار سر فروش خونه و ماشین 

ی کتاب هس ب اسم گنج های معنوی 

داخلش ادعیه و این چیزاست 

یه دعا داره ب نام دعا برای فروش متاع 

کاملا قرانی و توصیه شده بزرگان دینی و اینا 

برو پیداش کن انجام بده

دلم نینی داره...🥹بعد از دوسال انتظار ۱۳ فروردین بیبیم مثبت شد از خوشحالی فقط گریه میکردمو حتی نمیتونستم نفس بکشم انشالله قسمت دل همه منتظرا🥺😍👉این امضایی بود ک چند هفته پیش زدم الانکه توهفته ۶بهم گفتن بارداریم پوچه بایدقبل سقط یه سونو ۸ هفته هم باشه بدتراین حسارو دارم و التماس دعا ازشما عزیزانم کاش معجزه بشه🙏💔😓😓

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

۶شنبه برا جناب مسلم روضه براز (دانلود کن یا برا امام حسین گریه کن آخرش جناب مسلم) براش گریه کن هفتمی رو نگه دار بعد حاجت انجام بده

آخر روضه که گوش کردی و قدری برا جناب مسلم گریه کردی آخرش برا فرج ۴۰ مرتبه دعا کن بگو الهمم عجل لولیک الفرج 

دلی بگو نه لغلغه زبان

2731

بازار مسکن کساد هست.

ولی ظاهر خونه مهم هست. مثلا یک رنگ سفید روی دیوارها که خودتون می تونید بزنيد. خونه ای که مبله عکس گرفته شده یا مشتری مبله میبینه، بهتر از خونه خالی به فروش میره. نورارایی و روشنی خونه را در نظر بگیرید. عکس ها حرفه ای باشند (اگه سایتهای فروش می گذارید)

به یـــــزدان که گـــــر ما خرد داشتیم/ کجا این سرانجام بد داشتیم