2733
2739
عنوان

چجوری موهامو اینجور حالت دار کنم؟؟

169 بازدید | 14 پست

با بالاس و اتو مو حتی فر میشه انقدر ملیح نیست میخوام خیلییی ملیح باشه مثل همین عکس

میشه برای برآورده شدن حاجتم یه صلوات بفرستی؟در ضمن این حساب دست خودمو دوستم هست بعضی وقتا تاپیک میزنه اونم 

برا منم سوال هست واسه منم وز هست حال داره اما وزه نرم نیس

🇮🇷 🇵🇸 Free Palestine 🇵🇸 🇮🇷گویند علی می‌زده صد وصله به کفشش💔 ای کاش دل خسته ما کفش علی بود🕊️      شهدا میشه برادر نداشته من باشید؟💙.         کی این فراق تمام میشود مهدی(عج) جان؟!💛

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یه شونه های دایره هستند بزرگن با اونا بپیچ سشوار بگیر رو اون پیچ تمام

کلثوم اکبری هستومه ساکن ساری . مه جنون دست دادومه مه دست نیه . سیزده تا بیه چهارده تا بیه پونزده تا بین ندونمبه. ندونمبه یه ماه کشیه بیست روز کشیه دو ماه کشیه یکسال کشیه ندونمبه.
2728
واسه من خدادادی همینجوری هست! 😁

وآسه منم دقیقا همینه ولی خب واسه عروسی میخوام مرتب باشه 

میشه برای برآورده شدن حاجتم یه صلوات بفرستی؟در ضمن این حساب دست خودمو دوستم هست بعضی وقتا تاپیک میزنه اونم 
2740
با اونا موها کنده نمیشه؟

اگه شانه خوب باشه نه 

کلثوم اکبری هستومه ساکن ساری . مه جنون دست دادومه مه دست نیه . سیزده تا بیه چهارده تا بیه پونزده تا بین ندونمبه. ندونمبه یه ماه کشیه بیست روز کشیه دو ماه کشیه یکسال کشیه ندونمبه.
با بیگودی هم میشه از این بیگودی بزرگا

اع اسم اون شونه های بزرگ خاردار بیگودیه؟؟

2706